کتاب طلسم سایه

Shadow Spell

مشخصات کتاب طلسم سایه
مترجم :
شابک : 978-964-174-174-9
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 2 آذر

۲ هفته جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

کتاب دوم از سه گانه ی نوادگان ادیر

معرفی کتاب طلسم سایه اثر نورا رابرتز

میارا کویین، بهترین دوست برانا است. میارا و کانر تقریباً هر روز همدیگر را می بینند چرا که کانر، گردشگرها را به گشت با شاهین ها می برد و میارا هم راهنمای آن ها برای اسب سواری در دشت های اطراف است. میارا بسیار جذاب و زیباست اما این موضوع چندان برای کانر اهمیتی نداشته است؛ تا این که کانر بر اثر حادثه ای تا آستانه ی مرگ پیش می رود و بعد از آن، شکل رابطه اش با میارا عوض می شود. زن های زیادی با کانر دمخور بوده اند اما هیچ کدامشان تا به حال به قلب او راه نیافته بودند. با این حال، میارا از ترس از دست دادن دوستی اش با کانر، نمی خواهد که رابطه اش با او جدی تر شود. اما کانر خیلی زود از واقعیت احساس و عزم جزم خود آگاه می شود. زمانی که گذشته ی کانر مانند مِه ای سنگین بر زندگی اش سایه می افکند و تمام چیزهای بارزش زندگی اش را تهدید به نابودی می کند، او برای غلبه بر مشکلات، به تمام دوستان و اعضای خانواده اش نیاز خواهد داشت.

کتاب طلسم سایه

نورا رابرتز
نورا رابرتز، زاده ی 10 اکتبر 1950، نویسنده ای آمریکایی است.رابرتز در روستای سیلور اسپرینگ در ایالت ماریلند به دنیا آمد و کوچک ترین فرزند خانواده بود. او به مدرسه ای کاتولیک رفت و خودش، یادگیری نظم و ادب در زندگی را مدیون راهبه های آن مدرسه می داند. رابرتز در سال دوم دبیرستان به مدرسه ی مونگومری بلیر منتقل شد و در آن جا همسر اولش را ملاقات کرد. آن ها علیرغم مخالفت خانواده ی نورا در سال 1968 با هم ازدواج کردند.آن ها صاحب دو پسر شدند و در سال 1983 از هم طلاق گرفتند. رابرتز با همسر دومش در سال 19...
نکوداشت های کتاب طلسم سایه
It will charm romance fans.
این اثر، طرفداران داستان های عاشقانه را مسحور خواهد کرد.
Publishers Weekly Publishers Weekly

When it comes to romance, no one does it better than Nora.
هیچ کس بهتر از نورا رابرتز، داستان عاشقانه نمی نویسد.
Booklist Booklist

A story rife with extraordinary, well developed characters.
داستانی سرشار از شخصیت هایی خارق العاده و خوش ساخت.
Library Journal Library Journal

قسمت هایی از کتاب طلسم سایه (لذت متن)
تا زمانی که انتخابی وجود داشته باشد، پایان، هرگز مشخص نیست.

او خیلی خوب می دانست که همان قدر که طبیعت پر از زیبایی است، همان قدر پر از بی رحمی هاست.

عشق، جایزه ای نیست که به خاطر لایق بودن به آدم بدهند و نمی شود به خاطر رقم خوردن یک اشتباه، آن را پس گرفت. عشق، هدیه ای برای هر دو طرف است. روزی که عشق را در اختیار بگیری و از دستش ندهی، دیگر ترسی نخواهی داشت.