کتاب خدا از من دفاع خواهد کرد

God will Defend me
(بررسی جریان های منجر به شهادت)
کد کتاب : 58868
شابک : 978-6001083839
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 528
سال انتشار شمسی : 1400
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 4 خرداد

معرفی کتاب خدا از من دفاع خواهد کرد اثر محمدهاشم پور یزدان پرست

در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی توسط دشمنان آن، اقدامات گوناگونی از جمله ترور شخصیت‌های انقلاب، کودتا، نفوذ در ارگان‌های انقلابی و انحراف آنها و همچنین تخریب چهره خدمتگذاران انقلاب اسلامی طراحی و اجرا شد.
در این میان آیت‌الله بهشتی مورد تهاجم گسترده دشمنان قرار گرفتند، به صورتی که حتی نیروهای انقلاب در این تهاجم دور از انصاف و اخلاق، تحت تأثیر قرار گرفتند و ایشان مظلومانه و صبورانه و راست قامت در برابر این تهاجمات ایستادند و شهادت ایشان دشمنان را رسوا و از صحنه سیاسی ایران حذف و خط امام را در کشور و میان توده‌های مردم تثبیت نمود.
این کتاب روایت تحلیل جریانات منتهی به شهادت ایشان است که به قلم یکی از خبرنگاران روزنامه جمهوری اسلامی که از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام نیز بوده است، نگاشته و از این رو،در زمره آثار تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی محسوب می‌گردد.

کتاب خدا از من دفاع خواهد کرد

محمدهاشم پور یزدان پرست
دکتر سید محمد هاشم پوریزدان پرست متولد سال 1334، عضو هیات علمی دانشگاه شیراز رشته اقتصاد و از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام است که در جریان تسخیر لانه جاسوسی و وقوع انقلاب دوم حضور داشته است. او در این کتاب به شرح حوادث و رخدادهای نخستین روزهای تسخیر لانه جاسوسی پرداخته است، دکتر یزدان پرست در زمان تسخیر لانه جاسوسی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی بوده است.
دسته بندی های کتاب خدا از من دفاع خواهد کرد