کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم

Just Take My Heart
کد کتاب : 595
مترجم :
شابک : 978-600-5138-58-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 440
سال انتشار شمسی : 1391
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم اثر مری هیگینز کلارک

در رمان قلبم را به تو هدیه می کنم بعد از این که بازیگری مشهور به نام ناتالی رِینز در حال مرگ از زخم گلوله در خانه اش پیدا می شود، پلیس خیلی زود به گرِگ آلدریچ مظنون می شود. آلدریچ، مدیر برنامه ها و همسر ناتالی است و این دو در آستانه ی طلاق قرار دارند. اما آلدریچ از همه ی اتهامات تبرئه می شود تا این که دو سال بعد، تبهکاری ناگهان اداعا می کند که آلدریچ قصد داشته تا او را برای کشتن ناتالی استخدام کند. این پرونده برای دادستانی جذاب به نام امیلی والاس، بسیار هیجان انگیز است. او ساعت های زیادی را صرف آماده کردن خود برای محاکمه می کند و بی خبر از گذشته ی تاریک همسایه اش، کلید خانه ی خود را به او می دهد تا از سگش مراقبت کند. محاکمه، سر و صدای زیادی به پا می کند و حتی پای زندگی شخصی امیلی به میان کشیده می شود. اما امیلی نمی داند که اکنون، زندگی خودش در خطری مرگبار قرار گرفته است.

کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم

مری هیگینز کلارک
مری ترسا النور هیگینز کلارک کانهینی، زاده ی 24 دسامبر 1927، رمان نویس آمریکایی است.کلارک در همان سنین پایین نوشتن را شروع کرد و پس از چندین سال کار به عنوان منشی، یک سال را به عنوان مهمان دار هواپیما گذراند. او سپس ازدواج کرد و با نوشتن داستان های کوتاه، مخارج زندگی را تأمین می کرد.بعد از این که شوهرش در سال 1964 از دنیا رفت، کلارک به کار نوشتن متن برای رادیو مشغول شد تا این که به اصرار مدیر برنامه هایش، به نوشتن رمان روی آورد.رمان های پرتعلیق این نویسنده به موفقیت های زیادی دست یافت و تا سال...
نکوداشت های کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم
Intense . . . the action hurtles to a surprising resolution.
طوفانی... اتفاقات داستان به پایانی غافلگیر کننده منجر می شوند.
Publishers Weekly Publishers Weekly

A must-read for mystery enthusiasts.
اثری که علاقمندان به داستان های معمایی حتما باید بخوانند.
Tucson Citizen

It can keep us entangled until the very last page.
این اثر، تا صفحه ی آخر مخاطب را درگیر نگه می دارد.
Barnes & Noble

قسمت هایی از کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم (لذت متن)
هیچ کس تا به حال در پایان زندگیش نگفته که ای کاش زمان بیش تری را در دفتر کارش می گذراند!

مادرش مصرانه می گفت: «تو هنوز عاشق گرک هستی، او هم همین طور...» «اما معنی اش این نیست که ما مناسب یکدیگر هستیم.» ناتالی در حالی که بغضش را فرو می برد، فکر کرد: «از این بابت مطمئنم.»

ناتالی و جیمی با هم آپارتمانی را در وست ساید اجاره کرده بودند، تا آن روز صبح که آن اتفاق هولناک افتاد و جیمی در حالی که صبح زود در سنترال پارک مشغول ورزش و دویدن بود، به قتل رسید. کیف پولش روی زمین افتاده بود و پول و ساعتش را دزدیده بودند و عکس جس هم از داخل کیف پول ناپدید شده بود.