کتاب اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت

Bus9 to paradise: a loving voyage
کد کتاب : 5995
مترجم :
شابک : 9789646839267
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 1986
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 13 بهمن

معرفی کتاب اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت اثر لئو بوسکالیا

لازم نیست بهشت را در آینده ای دور جستجو کنیم؛ هر اندازه چیزهای زیادی را با شور و اشتیاق دوست بداریم، به زندگی کردن در بهشتی که در همین لحظه در دسترس است، نزدیکتر خواهیم شد. زندگی برای کسانی که غذا، گلها، موسیقی، خانواده و ... را با شور و شوق دوست می دارند، بهشت است. این کتاب راههای دوست داشتن، عشق ورزیدن و در نهایت در بهشت اطراف زندگی کردن را در اختیارتان قرار می دهد.

کتابی سرشار از شور و اشتیاق برای دست یابی به هر موضوع ارزشمندی که در زندگی انسان وجود دارد و برای لذت بردن از تمامی ارکان زندگی. خوشبختی و بهشت آن قدرها از آدمی به دور نیست، که نتوان به آن دست یافت و این ذهن ماست که می تواند دنیایمان را زیبا و دوست داشتنی به نمایش بگذارد یا جهنمی سوزان از آن بسازد.

کتاب اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت

لئو بوسکالیا
فلیس لئوناردو بوسکالیا (به ایتالیایی: Felice Leonardo Buscaglia) استاد دانشگاه، نویسنده و سخنران آمریکایی -ایتالیایی‌تبار- است. بوسکالیا در ۳۱ مارس ۱۹۲۴ متولد شد و در ۱۱ ژوئن ۱۹۹۸ در «گلنبروک» ایالت نوادا درگذشت.
دسته بندی های کتاب اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت
قسمت هایی از کتاب اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت (لذت متن)
شاید هنگام آن باشد که دوباره به شیوه ها و نیروی عشق نظر بیفکنیم. برای عده زیادی فقط تصور اینکه عشق ورزیدن واقعیتی ممکن است، زندگی را، که بدون عشق بسیار خالی است، امید می بخشد. به این امر بیندیشید که احترام متقابل، آرامش، خوبی، اطمینان و همزیستی صلح آمیز چه ضرری می تواند داشته باشد؟ تنها عشق قادر است که بدون گرفتن شأن و خویشتن طرف مقابل، یگانگی بخشد. فقط عشق است که بر مردم و ملتها سلطه حسادت آمیز ندارد. فقط عشق توان آن دارد که افراد بشر را فراتر از ایدئولوژی و نژاد قرار دهد. تنها عشق می تواند نیروهای بی پایان مورد نیاز را برای غلبه بر گرسنگی و ناامیدی فراهم سازد.