کتاب گذر از فصل سخت زندگی

It's Not Supposed to Be This Way
کد کتاب : 60532
مترجم :
شابک : 978-6222650360
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 236
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب گذر از فصل سخت زندگی اثر لیزا ترکیورست

من با این کتاب به شما کمک خواهم کرد تا با امنیت خاطر و خیالی آسوده، خداوند را شخصا سکان دار افکار و ذهنیات خود بدانید. خیلی ها هستند که تمام عمر خود چشمان شان را روی تمام خوبی ها و الطافی که خداوند به آنان عطا کرده و فقط و فقط هم به آنان اختصاص داده، بسته اند.
شاید تا حدود زیادی به این خاطر باشد که موارد بسیار دیگری مانع از نگاه درست آنان به زندگی گشته است و تداوم ظاهری برخی دل شکستگی ها و نومیدی ها، محبت و مهر و علاقه آنان را به زندگی ربوده است.
اما چه می شود اگر پیروزی، بخشی از همین اتفاقاتی باشد که برای مان رقم می خورد؟ چه می شود اگر بخش بزرگ تری از پیروزی این باشد که امروز خود را چگونه می گذرانیم؟ این ساعت. این لحظه.
شما قرار است با یک تجربه کاملا متفاوتی از زندگی روبه رو گردید. ما به همراه یکدیگر راهی پیدا خواهیم کرد تا امید خود را صرفا منوط به یک سری نتایج خاصی که گمان می کنیم تنها راه برای رسیدن به یک زندگی عادی و معمولی است، ندانیم، بلکه در تمامی این احوالات صرفا خداوند و آن چه برای ما در زندگی رقم زده را در نظر داشته باشیم و...

کتاب گذر از فصل سخت زندگی

لیزا ترکیورست
لیزا ترکیورست (Lysa TerKeurst) (زاده 21 ژوئیه 1969) سخنران آمریکایی و نویسنده کتاب های غیرداستانی مسیحی است. او بیش از دوازده کتاب نوشته است، از جمله پرفروش ترین های نیویورک تایمز شماره 1 بدون دعوت: زندگی دوست داشتنی زمانی که احساس می کنید کمتر از آن، کنار گذاشته شده اید، و تنها و بخشنده چیزی که نمی توانید فراموش کنید. او رئیس Proverbs 31 وزارتخانه است.