کتاب ایستاده استوار در ۲۴ سالگی

Standing firm at 24
کد کتاب : 60590
مترجم :
شابک : 978-6229853030
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 18 بهمن

استوار ایستاده در بیست و چهار سالگی
Standing firm at 24
کد کتاب : 79418
مترجم :
شابک : 978-6229801055
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 156
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 18 بهمن

معرفی کتاب ایستاده استوار در ۲۴ سالگی اثر ژانگ ییشینگ

جانگ ییشینگ، که با نام هنری لی شناخته می‌شود، یک خواننده، ترانه‌سرا، نویسنده، رقصنده، تهیه‌کننده، آهنگساز و بازیگر اهل چین است. او رقصندهٔ گروه چینی-کره‌ای اکسو و زیرگروه اکسو-ام می‌باشد. او اولین بار پس از شرکت در نمایش استعدادهای درخشان تلویزیون چینی، به عنوان ستاره آکادمی در سال ۲۰۰۵ شناخته شد. او با نام جانگ جیاشوآی متولد شد و بعدا نام حقوقی خود را به جانگ ییشینگ تغییر داد. اولین نقش بازیگری او در شش سالگی بود و در نقش هوان هوان در درام تلویزیونی چینی ما مردم در سال ۱۹۹۸ بازی کرد. در سال ۲۰۰۰ ، در نه سالگی ، جانگ به عنوان یکی از طرفداران باشگاه خواننده و بازیگر تایوانی جیمی لین در یک برنامه تلویزیونی چینی شرکت کرد و اولین ارتباط او با صنعت سرگرمی رقم خورد.
در سال ۲۰۰۸ ، جانگ در آزمون جهانی شرکت اس‌ام انترتینمنت در شعبه چانگشا شرکت کرد. در زمان آزمون ، او ۱۶ ساله بود و در دبیرستان متصل به دانشگاه عادی هونان تحصیل می کرد ، و در آنجا به عنوان یک دانش آموز ممتاز به خاطر موفقیت های خود شناخته شده بود. پس از قبولی در آزمون ، برای آموزش دیدن به عنوان آیدل به کره جنوبی نقل مکان کرد.
زندگی پر از مسئولیت، رویاها، تلاش و عزم است! ژانگ ییکسینگ، در سن 24 سالگی، مانند تغییرات چهار فصل به طور کامل نشاط، فشار، موفقیت و دگرگونی را تجربه کرده و از یک پسر نوجوان بی گناه به یک ستاره فوق العاده درخشان تبدیل شده است. این کتاب برای اولین بار زیر و بم های رشد او را نشان می‌دهد.

کتاب ایستاده استوار در ۲۴ سالگی

ژانگ ییشینگ
جانگ ییشینگ (Zhang Yixing) (زادهٔ ۷ اکتبر ۱۹۹۱)، که با نام هنری لِی ( Lay) شناخته می‌شود، یک خواننده، ترانه‌سرا، نویسنده، رقصنده، تهیه‌کننده، آهنگ‌ساز و بازیگر اهل چین است.او رقصندهٔ گروه چینی-کره‌ای اکسو و زیرگروه اکسو-ام می‌باشد. او اولین بار پس از شرکت در نمایش استعدادهای درخشان تلویزیون چینی، به عنوان ستاره آکادمی در سال ۲۰۰۵ شناخته شد. در ۷ اکتبر نسخه استانداری از کتابش به نام Standing Firm at 24 منتشر شد. این کتاب رویدادهای مهمی را در طول زندگی او ثبت کرده ...