کتاب اسرار فنگ شویی که نمی خواهند بدانید!

SECRETS OF FENG SHUI TO ORGANIZE YOUR HOME
کد کتاب : 61123
مترجم :
شابک : 978-9642333622
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 118
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی کتاب اسرار فنگ شویی که نمی خواهند بدانید! اثر تاداشی یوشیدا

احتمالا قبلا نام فنگ شویی را شنیده‌اید. حال تاداشی یوشیدا (Tadashi Yoshida) در کتاب اسرار فنگ‌ شویی که نمی‌خواهند بدانید (Secrets of feng shui to organize your home) شیوه‌ی استفاده از فنگ شویی برای چیدمان خانه را توضیح می‌دهد.
فلسفه‌ی فنگ شویی به شما این امکان را می‌دهد که به شیوه‌ای به خانه‌ی خود نظم ببخشید که انرژی در سراسر آن به جریان بیفتد. در واقع به گونه‌ای که رفاه و آرامش جسمی،‌ معنوی، ذهنی و روحی در جایی که بیشترین زمان خود را در آنجا می‌گذرانید، یعنی در خانه‌ی خود، ایجاد شود.
نویسنده در کتاب «اسرار فنگ‌ شویی که نمی‌خواهند بدانید» دستورالعمل‌هایی را به شما خواهد آموخت که با استفاده از آن‌ها بتوانید به روشی ساده از این علم پرفایده در خانه‌تان استفاده کنید. شما یاد می‌گیرید انرژی چیست و چگونه بر شما و محیطی که بر آن هستید تاثیر می‌گذارد؛ می‌آموزید چگونه خانه‌ی خود را طراحی کنید که انرژی‌های راکد از بین بروند و بهترین حس را از آن دریافت کنید.
همچنین در این کتاب کم‌حجم اما سودمند از اشتباهاتی که هماهنگی و تعادل را در محیط از بین می‌برند،‌ سخن می‌رود. با استفاده از این اثر خواهید آموخت فنگ ‌شویی چیست، چه تاثیری دارد و با رهایی از آنچه که به آن نیاز ندارید،‌ چه تغییری در زندگی شما رخ خواهد داد. پاکسازی‌های روانینیز از دیگر مواردی‌ست که تاداشی یوشیدا از آن برای شما سخن می‌گوید.

کتاب اسرار فنگ شویی که نمی خواهند بدانید!

دسته بندی های کتاب اسرار فنگ شویی که نمی خواهند بدانید!