کتاب پسری که با برگ موز فوتبال راه انداخت

The banana-leaf ball
(بچه های اطراف جهان،بروندی)
کد کتاب : 61510
مترجم : بتول فیروزان
شابک : 978-6229878637
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 40
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 15 فروردین

معرفی کتاب پسری که با برگ موز فوتبال راه انداخت اثر کیتی اسمیت میلوی

«پسری که با برگ موز فوتبال راه انداخت» داستان واقعی نوجوانی است در اردوگاه پناهندگان که هیچ دوستی ندارد و دور از خانواده و تنها است اما یک بازی ساده دنیایش را عوض می‌کند.
مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان» پنجره‌ی کوچکی است برای دیدن و شنیدن قصه‌های واقعی درباره‌ی بچه‌هایی از کشورهای مختلف که قهرمان شهر یا خانواده‌ی خودشان بوده‌اند. این قصه‌ها می‌تواند الهام‌بخش بچه‌ها باشد تا بی‌تفاوت نباشند و دنیای اطرافشان را کمی بهتر کنند. این قصه‌ها هم به بچه‌ها اطلاعاتی درباره‌ی تنوع و تفاوت‌های زندگی بچه‌ها در نقاط مختلف دنیا می‌دهد و هم آن‌ها را با موضوعاتی مثل حفظ محیط‌زیست، کمک به همنوع، راه‌اندازی کسب‌وکار، کمک به اقتصاد خانواده و… آشنا می‌کند ولی از همه این‌ها مهمتر این مجموعه یاد بچه‌ها می‌اندازد که جهان خیلی بزرگ است و برای تعامل با بچه‌های دیگر جهان اول باید با زندگی و قصه‌‌های آن‌‌ها آشنا شوند.

کتاب پسری که با برگ موز فوتبال راه انداخت

کیتی اسمیت میلوی
کیتی اسمیت میلوی، برنده جایزه کتاب قابل توجه برای یک جامعه جهانی در سال 2009 و جایزه کتاب آفریقای کودکان در سال 2009 است. کتاب های او در تلاش است تا مسائل جهان را برای کودکان دبستانی و راهنمایی بیاورد.بچه ها را با تامین مالی خرد و قدرت کارآفرینی اجتماعی آشنا می کند.بچه ها را با مفهوم امنیت غذایی آشنا می کند و اینکه چگونه هر یک از ما، در هر سنی، می توانیم با گرسنگی جهانی مبارزه کنیم و آخرین کتاب او اقدامات کودکان برای سلامت جهانی را به نتایج آفریقا مرتبط می کند.کتی همچنین یک شریک در مشاور غیرا...