کتاب پسری که فیل را بزرگ کرد

The elephant keeper
(بچه های اطراف جهان،زامبیا)
کد کتاب : 61525
مترجم :
شابک : 978-6229878644
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 56
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 7 فروردین

معرفی کتاب پسری که فیل را بزرگ کرد اثر مارگریت رورس

«پسری که فیل را بزرگ کرد» داستان واقعی نوجوانی است که از فیل‌ها می‌ترسد ولی بچه‌فیلی که دارد غرق می‌شود او را وارد مسیرتازه‌ای در زندگی‌اش می‌کند.
مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان» پنجره‌ی کوچکی است برای دیدن و شنیدن قصه‌های واقعی درباره‌ی بچه‌هایی از کشورهای مختلف که قهرمان شهر یا خانواده‌ی خودشان بوده‌اند. این قصه‌ها می‌تواند الهام‌بخش بچه‌ها باشد تا بی‌تفاوت نباشند و دنیای اطرافشان را کمی بهتر کنند. این قصه‌ها هم به بچه‌ها اطلاعاتی درباره‌ی تنوع و تفاوت‌های زندگی بچه‌ها در نقاط مختلف دنیا می‌دهد و هم آن‌ها را با موضوعاتی مثل حفظ محیط‌زیست، کمک به همنوع، راه‌اندازی کسب‌وکار، کمک به اقتصاد خانواده و… آشنا می‌کند ولی از همه این‌ها مهمتر این مجموعه یاد بچه‌ها می‌اندازد که جهان خیلی بزرگ است و برای تعامل با بچه‌های دیگر جهان اول باید با زندگی و قصه‌‌های آن‌‌ها آشنا شوند.

کتاب پسری که فیل را بزرگ کرد

مارگریت رورس
مارگریت رورس نویسنده و معلم کانادایی است. او مطالب آموزشی و کودکانه می نویسد. بیشتر به‌عنوان خالق کتاب‌های مصور شناخته می‌شود که به‌طور مشخص رویکردی آرام را با احترام به طبیعت ترکیب می‌کنند. او همچنین نویسنده داستان برای دانش آموزان متوسطه و غیرداستانی برای کودکان و بزرگسالان است.