کتاب پسری که خانه ی بی دود ساخت

Iqbal and his ingenious idea
(بچه های اطراف جهان،بنگلادش)
کد کتاب : 61527
مترجم :
شابک : 978-6229878651
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 40
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 8 فروردین

معرفی کتاب پسری که خانه ی بی دود ساخت اثر الیزابت سانبی

«پسری که خانه‌ی بی‌دود ساخت» داستان واقعی نوجوانی است که با جستجو و پشتکار به ایده‌‌‌‌ای می‌رسد تا با کمک آن، مادر و خواهر کوچکش دیگر نگران آشپزی روی آتش نباشند.
مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان» پنجره‌ی کوچکی است برای دیدن و شنیدن قصه‌های واقعی درباره‌ی بچه‌هایی از کشورهای مختلف که قهرمان شهر یا خانواده‌ی خودشان بوده‌اند. این قصه‌ها می‌تواند الهام‌بخش بچه‌ها باشد تا بی‌تفاوت نباشند و دنیای اطرافشان را کمی بهتر کنند. این قصه‌ها هم به بچه‌ها اطلاعاتی درباره‌ی تنوع و تفاوت‌های زندگی بچه‌ها در نقاط مختلف دنیا می‌دهد و هم آن‌ها را با موضوعاتی مثل حفظ محیط‌زیست، کمک به همنوع، راه‌اندازی کسب‌وکار، کمک به اقتصاد خانواده و… آشنا می‌کند ولی از همه این‌ها مهمتر این مجموعه یاد بچه‌ها می‌اندازد که جهان خیلی بزرگ است و برای تعامل با بچه‌های دیگر جهان اول باید با زندگی و قصه‌‌های آن‌‌ها آشنا شوند.

کتاب پسری که خانه ی بی دود ساخت

الیزابت سانبی
الیزابت سانبی عاشق بازی با کلمات است!نوشتن به لیز کمک می کند تا ایده های جدیدی پیدا کند، چیزهای جدید یاد بگیرد، احساسات خود را بفهمد و آنها را به دیگران بیان کند. نوشتن همچنین راهی است که لیز امرار معاش می کند. او برای شرکت های بزرگ و کوچک می نویسد. او مقالات مجلات می نویسد. و او کتاب هایی برای کودکان و نوجوانان می‌نویسد که به آنها کمک می‌کند صدای خود را در دنیایی امیدوارانه بیابند.