کتاب دختری که باغ را سرسبز کرد

The good garden
(بچه های اطراف جهان،هندوراس)
کد کتاب : 61528
مترجم : الهام خشه چی
شابک : 978-6229878620
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 40
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 8 فروردین

معرفی کتاب دختری که باغ را سرسبز کرد اثر کیتی اسمیت میلوی

«دختری که باغ را سرسبز کرد» داستان واقعی نوجوانی است که با راهنمایی معلمش محصولات باغ‌شان را زیاد می‌کند و نمی‌گذارد خریداران طمعکار، سبزیجات را از مردم روستا ارزان بخرند.
مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان» پنجره‌ی کوچکی است برای دیدن و شنیدن قصه‌های واقعی درباره‌ی بچه‌هایی از کشورهای مختلف که قهرمان شهر یا خانواده‌ی خودشان بوده‌اند. این قصه‌ها می‌تواند الهام‌بخش بچه‌ها باشد تا بی‌تفاوت نباشند و دنیای اطرافشان را کمی بهتر کنند. این قصه‌ها هم به بچه‌ها اطلاعاتی درباره‌ی تنوع و تفاوت‌های زندگی بچه‌ها در نقاط مختلف دنیا می‌دهد و هم آن‌ها را با موضوعاتی مثل حفظ محیط‌زیست، کمک به همنوع، راه‌اندازی کسب‌وکار، کمک به اقتصاد خانواده و… آشنا می‌کند ولی از همه این‌ها مهمتر این مجموعه یاد بچه‌ها می‌اندازد که جهان خیلی بزرگ است و برای تعامل با بچه‌های دیگر جهان اول باید با زندگی و قصه‌‌های آن‌‌ها آشنا شوند.

کتاب دختری که باغ را سرسبز کرد

کیتی اسمیت میلوی
کیتی اسمیت میلوی، برنده جایزه کتاب قابل توجه برای یک جامعه جهانی در سال 2009 و جایزه کتاب آفریقای کودکان در سال 2009 است. کتاب های او در تلاش است تا مسائل جهان را برای کودکان دبستانی و راهنمایی بیاورد.بچه ها را با تامین مالی خرد و قدرت کارآفرینی اجتماعی آشنا می کند.بچه ها را با مفهوم امنیت غذایی آشنا می کند و اینکه چگونه هر یک از ما، در هر سنی، می توانیم با گرسنگی جهانی مبارزه کنیم و آخرین کتاب او اقدامات کودکان برای سلامت جهانی را به نتایج آفریقا مرتبط می کند.کتی همچنین یک شریک در مشاور غیرا...