کتاب دختری که مزرعه را نجات داد

The red bicycle
(بچه های اطراف جهان،بورکینافاسو)
کد کتاب : 61530
مترجم :
شابک : 978-6229878613
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 40
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 11 بهمن

معرفی کتاب دختری که مزرعه را نجات داد اثر جود ایزابلا

«دختری که مزرعه را نجات داد» داستان واقعی نوجوانی است که از دوچرخه‌ی قرمزی که هدیه گرفته برای فروش محصولات مزرعه‌ و دور کردن پرندگان کمک می‌گیرد و خانواده‌اش را خوشحال می‌کند.
مجموعه «بچه‌های اطراف جهان» پنجره کوچکی است برای دیدن و شنیدن قصه‌های واقعی درباره‌ی بچه‌هایی از کشورهای مختلف که قهرمان شهر یا خانواده‌ی خودشان بوده‌اند. این قصه‌ها می‌تواند الهام‌بخش بچه‌ها باشد تا بی‌تفاوت نباشند و دنیای اطرافشان را کمی بهتر کنند. این قصه‌ها هم به بچه‌ها اطلاعاتی درباره‌ی تنوع و تفاوت‌های زندگی بچه‌ها در نقاط مختلف دنیا می‌دهد و هم آن‌ها را با موضوعاتی مثل حفظ محیط‌زیست، کمک به همنوع، راه‌اندازی کسب‌وکار، کمک به اقتصاد خانواده و… آشنا می‌کند ولی از همه این‌ها مهمتر این مجموعه یاد بچه‌ها می‌اندازد که جهان خیلی بزرگ است و برای تعامل با بچه‌های دیگر جهان اول باید با زندگی و قصه‌‌های آن‌‌ها آشنا شوند.

کتاب دختری که مزرعه را نجات داد

جود ایزابلا
جود ایزابلا زمانی که سردبیر مجله Canada's Science Magazine for Kids بود، شروع به نوشتن کتاب‌های کودکان کرد. الهام‌بخش داستان‌های او بیشتر از توجه به چیزهایی است که او را می‌خنداند و چیزهایی که او را عصبانی می‌کند.جود همچنین روزنامه‌نگار است.ساکن ویکتوریا، بریتیش کلمبیا است، با شوهرش، آهنگساز توبین استوکس، حیوان خوانگیش که یک راکون است و گروه کوچکی از آهوها که هر تابستان باغ را چرا می‌کنند، زندگی می‌کند. وقتی جود در حال نوشتن یا مصاحبه نیست، حتمن در حال ...