کتاب پسری که صدای خرس ها شد

A voice for the spirit bears
(مجموعه بچه های اطراف جهان:کانادا)
کد کتاب : 61531
مترجم :
شابک : 978-6229878668
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 40
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 12 آذر

معرفی کتاب پسری که صدای خرس ها شد اثر کارمن الیور

«پسری که صدای خرس‌ها شد» داستان واقعی نوجوانی است که می‌خواهد گونه‌ی نادری از خرس‌ها را نجات دهد ولی برای این کار باید بر مشکل خودش هم غلبه کند.
مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان» پنجره‌ی کوچکی است برای دیدن و شنیدن قصه‌های واقعی درباره‌ی بچه‌هایی از کشورهای مختلف که قهرمان شهر یا خانواده‌ی خودشان بوده‌اند. این قصه‌ها می‌تواند الهام‌بخش بچه‌ها باشد تا بی‌تفاوت نباشند و دنیای اطرافشان را کمی بهتر کنند. این قصه‌ها هم به بچه‌ها اطلاعاتی درباره‌ی تنوع و تفاوت‌های زندگی بچه‌ها در نقاط مختلف دنیا می‌دهد و هم آن‌ها را با موضوعاتی مثل حفظ محیط‌زیست، کمک به همنوع، راه‌اندازی کسب‌وکار، کمک به اقتصاد خانواده و… آشنا می‌کند ولی از همه این‌ها مهمتر این مجموعه یاد بچه‌ها می‌اندازد که جهان خیلی بزرگ است و برای تعامل با بچه‌های دیگر جهان اول باید با زندگی و قصه‌‌های آن‌‌ها آشنا شوند.

کتاب پسری که صدای خرس ها شد

کارمن الیور
کارمن الیور نویسنده آثار داستانی و غیرداستانی برای کودکان است از جمله کتاب «پسری که صدای خرس‌ها شد». او که در کانادا بزرگ شده، گونه‌های خرس زیادی را در مسیرهای پیاده‌روی دیده است، اما همیشه فاصله‌ را حفظ کرده است. یک روز او امیدوار است که یک خرس سفید را شخصاً در جنگل بارانی بزرگ ببیند.آثار کارمن در فهرست نهایی جایزه جنگل بارانی خواندن، جوایز لیگ نویسندگان تگزاس و جوایز کتاب تصویری بل CLEL قرار گرفته است. در سال 2014، او Booking Biz را تأسیس کرد، یک آژانس بوتیک ...