کتاب باورم کن

True Believer
کد کتاب : 619
مترجم :
شابک : 978-9647259750
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1389
سال انتشار میلادی : 2003
نوع جلد : جلد نرم
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست پرفروش های نیویورک تایمز

معرفی کتاب باورم کن اثر نیکلاس اسپارکس

کتاب باورم کن، رمانی است نوشته ی نیکلاس اسپارکس که برای اولین بار در سال 2003 به انتشار رسیده است. روزنامه نگاری علمی به نام جرمی مارش، متخصص اثبات کذب بودن موضوعات ماوراالطبیعه است و استعداد خاصی در زمینه ی مسائل عجیب و غیرعادی دارد. او که شکاکی مادرزاد است، به شهر کوچکی در کارولینای شمالی می رود تا دلیل واقعی دیده شدن اشباحی در گورستان شهر را بیابد. اما جرمی در این سفر با نوه ی پیشگوی شهر، دختری به نام لکسی دارنل، ملاقات می کند و بسیار شیفته و دلباخته ی او می شود. اکنون، اگر جرمی می خواهد که آینده ای در کنار لکسی داشته باشد، باید تصمیم سختی بگیرد. جرمی می تواند به زندگی قبلی خود بازگردد و یا این که دل را به دریا زده و وارد دنیایی از ناشناخته ها شود. رمان باورم کن، داستانی است درباره ی استفاده از فرصت ها و گوش کردن به حرف دل. این اثر، شما را هم وادار می سازد تا به معجزه ی عشق ایمان بیاورید.

کتاب باورم کن

نیکلاس اسپارکس
نیکولاس چارلز اسپارکس، زاده ی 31 دسامبر 1965، نویسنده، فیلمنامه نویس و تهیه کننده ی آمریکایی است.اسپارکس در اوماها در ایالت نبراسکا به دنیا آمد. او در سال 1984 دوران دبیرستان را به پایان رساند و برای تحصیل در رشته ی مدیریت کسب و کار در دانشگاه نوتردام ثبت نام کرد و در سال 1988 با موفقیت فارغ التحصیل شد. اسپارکس همچنین در آن سال، با همسر آینده اش، کتی کوت، آشنا شد. آن ها در 22 جولای 1989 ازدواج کردند و به کارولینای شمالی نقل مکان کردند. این زوج، صاحب 5 فرزند شدند و در سال 2015 به صورت توافقی و...
نکوداشت های کتاب باورم کن
A great novel about finding one's true love.
رمانی بزرگ درباره ی پیدا کردن عشق واقعی.
Library Journal Library Journal

A love story that explores the deepest mysteries of heart.
داستان عاشقانه ای که به کاوش در ژرف ترین اسرار دل می پردازد.
Barnes & Noble

An unforgettable romance about believing in the impossible and trusting in fate.
عاشقانه ای فراموش نشدنی درباره ی اعتقاد به غیرممکن ها و اعتماد به سرنوشت.
Amazon Amazon

قسمت هایی از کتاب باورم کن (لذت متن)
وقتی آدم ها برای هم مهم بودند، همیشه برای حل مشکلات، راهی پیدا می کردند.

زن ها دنبال قصه های پریان هستند. البته نه همه ی زن ها، اما بیشتر زن ها با آرزوی مردی بزرگ می شوند که حاضر باشد همه چیز را به خاطر آن ها به خطر بیندازد، حتی اگر بدانند که ممکن است صدمه ای به آن ها برسد.

عشق را می شد خیلی سریع به جریان انداخت، اما عشق واقعی به زمان نیاز داشت تا قوی و پایدار شود.