کتاب جنگجوی عشق

Love Warrior
کد کتاب : 626
مترجم :
شابک : 978-600-7845-96-7
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 20
زودترین زمان ارسال : 11 خرداد

جنگجوی عشق
Love Warrior
کد کتاب : 31035
مترجم :
شابک : 978-6226153249
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 خرداد

معرفی کتاب جنگجوی عشق اثر گلنن دویل ملتن

درست زمانی که گلنن دویل ملتن احساس می کرد که زندگی اش به خاطر وجود سه بچه ی سالم و خوشحال، همسری مهربان و موفقیت در عرصه ی نویسندگی روی روال افتاده است، همسرش از خیانت خود پرده برداشت و گلنن مجبور شد بپذیرد که شرایط آن طور که به نظر می رسد، نیست. گلنن که از اعتیاد به الکل نیز رنج می برد، زندگی خود را در قهقرایی تاریک می بیند. او در میانه ی این بحران درمی یابد که عمیق ترین دردهایش همیشه دریچه ای جدید رو به زندگی ای بهتر و غنی تر بوده اند. کتاب جنگجوی عشق، اثری فوق العاده جذاب و الهام بخش است که زندگی انسان در مواجهه با سختی ها و مشکلاتی به ظاهر حل نشدنی را به تصویر می کشد.
گلنن دویل در کتاب جنگجوی عشق داستان زندگی اش را آن قدر واقعی نوشته است که خواننده ناخواسته در حفره های عمیق زندگی او گیر می کند و از جایی به بعد حس می کند که شاید این حفره عمیق، حفره زندگی خودش هم بوده... و یا هست. روبه روشدن با واقعیت هایی انکارنشدنی که همه ی ما سعی در انکارشان داریم، اتفاقی است که با خواندن جنگجوی عشق برایمان می افتد. ما چقدر واقعی بوده ایم؟ چه مقدار از ما خود ماست و چه مقدار سایه هایمان؟

کتاب جنگجوی عشق


ویژگی های کتاب جنگجوی عشق

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

گلنن دویل ملتن
گلنن دویل ملتن، زاده ی 20 مارس 1976، نویسنده ی آمریکایی است.ملتن در ویرجینیا به دنیا آمد. او در سال 1998 در رشته ی هنر از دانشگاه جیمز مدیسون فارغ التحصیل شد و شغل معلمی را برگزید. ملتن، دوران نویسندگی آنلاین خود را در سال 2009 آغاز کرد و خیلی زود طرفداران زیادی پیدا کرد. او که در سال 2016 از همسر خود جدا شد، یک پسر و دو دختر دارد. گلنن دویل ملتن در سال 2017 با ابی وامباک نامزد کرد و در همین سال با او ازدواج کرد.
نکوداشت های کتاب جنگجوی عشق
A gorgeous and inspiring account.
شرح حالی درخشان و الهام بخش.
Goodreads

It speaks to anyone who yearns for deeper, truer relationships and a more abundant, authentic life.
این اثر برای هرکسی که آرزوی داشتن روابطی عمیق تر و واقعی تر، و زندگی ای سرشارتر و اصیل تر را دارد، حرف هایی برای گفتن خواهد داشت.
Barnes & Noble

A compelling story about self discovery.
داستانی هیجان انگیز درباره ی خودشناسی.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب جنگجوی عشق (لذت متن)
اندوه، یادگار عشق است. نشانه ای از این است که زمانی عاشق بوده ایم.

قرار نیست آدم همیشه خوشحال باشد. زندگی، دردآور و پررنج است، نه به این خاطر که اشتباه می کنید، زندگی برای همه دردآور است. از درد اجتناب نکنید. به آن نیاز دارید.

ما فکر می کنیم که وظیفه مان به عنوان انسان، دوری کردن از درد است، وظیفه مان به عنوان پدر و مادر، محافظت کردن از فرزندانمان در برابر درد است و وظیفه مان به عنوان دوست، کاستن دردهای دیگران است. شاید به همین دلیل باشد که اینقدر زیاد احساس شکست می کنیم؛ چرا که همه ی ما تعریف اشتباهی از عشق در ذهن داریم.