جنگجوی عشق

Love Warrior

  • قیمت : ۳۲,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب جنگجوی عشق اثر گلنن دویل ملتن

درست زمانی که گلنن دویل ملتن احساس می کرد که زندگی اش به خاطر وجود سه بچه ی سالم و خوشحال، همسری مهربان و موفقیت در عرصه ی نویسندگی روی روال افتاده است، همسرش از خیانت خود پرده برداشت و گلنن مجبور شد بپذیرد که شرایط آن طور که به نظر می رسد، نیست. گلنن که از اعتیاد به الکل نیز رنج می برد، زندگی خود را در قهقرایی تاریک می بیند. او در میانه ی این بحران درمی یابد که عمیق ترین دردهایش همیشه دریچه ای جدید رو به زندگی ای بهتر و غنی تر بوده اند. کتاب جنگجوی عشق، اثری فوق العاده جذاب و الهام بخش است که زندگی انسان در مواجهه با سختی ها و مشکلاتی به ظاهر حل نشدنی را به تصویر می کشد.
گلنن دویل در کتاب جنگجوی عشق داستان زندگی اش را آن قدر واقعی نوشته است که خواننده ناخواسته در حفره های عمیق زندگی او گیر می کند و از جایی به بعد حس می کند که شاید این حفره عمیق، حفره زندگی خودش هم بوده... و یا هست. روبه روشدن با واقعیت هایی انکارنشدنی که همه ی ما سعی در انکارشان داریم، اتفاقی است که با خواندن جنگجوی عشق برایمان می افتد. ما چقدر واقعی بوده ایم؟ چه مقدار از ما خود ماست و چه مقدار سایه هایمان؟

کتاب جنگجوی عشق


ویژگی های کتاب جنگجوی عشق

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

مشخصات کتاب جنگجوی عشق
نوع جلد :گالینگور
قطع :وزیری
شابک :978-600-7845-96-7
تعداد صفحه :240
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2016
سری چاپ :15
نکوداشت های کتاب جنگجوی عشق
A gorgeous and inspiring account.
شرح حالی درخشان و الهام بخش.
Goodreads

It speaks to anyone who yearns for deeper, truer relationships and a more abundant, authentic life.
این اثر برای هرکسی که آرزوی داشتن روابطی عمیق تر و واقعی تر، و زندگی ای سرشارتر و اصیل تر را دارد، حرف هایی برای گفتن خواهد داشت.
Barnes & Noble

A compelling story about self discovery.
داستانی هیجان انگیز درباره ی خودشناسی.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

بخش هایی از کتاب جنگجوی عشق (لذت متن)
اندوه، یادگار عشق است. نشانه ای از این است که زمانی عاشق بوده ایم.

قرار نیست آدم همیشه خوشحال باشد. زندگی، دردآور و پررنج است، نه به این خاطر که اشتباه می کنید، زندگی برای همه دردآور است. از درد اجتناب نکنید. به آن نیاز دارید.

ما فکر می کنیم که وظیفه مان به عنوان انسان، دوری کردن از درد است، وظیفه مان به عنوان پدر و مادر، محافظت کردن از فرزندانمان در برابر درد است و وظیفه مان به عنوان دوست، کاستن دردهای دیگران است. شاید به همین دلیل باشد که اینقدر زیاد احساس شکست می کنیم؛ چرا که همه ی ما تعریف اشتباهی از عشق در ذهن داریم.