کتاب آنچه اکنون می دانم

What I know now : letters to my younger self
(نامه هایی به خود جوان ترمان)
کد کتاب : 63041
مترجم :
شابک : 978-6227600551
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 207
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 خرداد

معرفی کتاب آنچه اکنون می دانم اثر الن اسپراگنز

کتاب «آنچه اکنون می‌دانم» تألیف الن اسپراگنز است که با ترجمه‌ی مینا اعظامی به چاپ رسیده. در معرفی کتاب می‌خوانید: تنها با درک‌کردن اتفاقات می‌توانیم ببینیم که ترس‌ها و نگرانی‌های ما فاقد قدرت بودند، ناامنی و شک و تردید‌ها توهماتی بیش نبودند، یا هر‌چه زودتر باید خطر کنیم یا برای انجام‌دادن کاری جدید جسارت ورزیم. مقایسه‌ی خودتان با زنان این کتاب نمادین است، اما در عین حال، دانستن این‌که زنانی که در حیطه‌هایی برجسته و درجه‌یک بودند نیز با ترس‌ها، اشتیاق‌ها و قضاوت‌های اشتباه مواجه بوده‌اند، دلگرم‌کننده است. برای این‌که بدانیم که زنان بااستعداد نیز بدون دغدغه- با اعتماد، موفق، مسحورکننده – به این دنیا قدم نگذاشتند، لازم است درک کنیم که با فراچنگ آوردن بیش از آن‌‌چه تصور می کردیم، می‌توانیم به سطح بلند و والا‌مرتبه دست یابیم. ممکن است انتخاب رشد‌کردن در مسیر پرتلاش زندگی، کاری دلتنگ کننده و بی‌یاور باشد. امیدوارم این کتاب برایتان روشن کند که انتخاب‌ها به‌ندرت انفرادی هستند زیرا شما در انجمن زنان بزرگ جای خواهید داشت.

کتاب آنچه اکنون می دانم

الن اسپراگنز
الن اسپراگنز سمینارها و کارگاه های آموزشی Letters To My Younger Self را در سراسر جهان برای شبکه های رهبری زنان و برنامه های توسعه رهبری می کند. کتاب‌ها، سخنرانی‌ها، سمینارها و محصولات او به زنان الهام می‌دهد تا خرد درونی خود را کشف کنند و آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
قسمت هایی از کتاب آنچه اکنون می دانم (لذت متن)
المپیا دکاکیس منشأ صداقت و درستی است؛ در واقع این خصوصیتی نیست که وقتی از بازیگری سخن می گوییم، به ذهن متبادر شود. توانایی شخصیتی او از ایستادگی و مقاومت اصیل و بلند مدتش ناشی می شود د رنقشی که به او الصاق شده بود. از او، به عنوان دختر پدرو مادر مهاجر یونانی تبار توقع می رفت فرمانبردار و سربه زیر باشد. او که سرسخت و خودسرانه، برضد برچسب «دختر یونانی خوب» شورید، موجب شد سال ها بامادرش کشمکش داشته باشد. المپیا در خیابان های محله ای خشن در لوول، در ماساچوست بزرگ شد. او آنجا، در مقابل نارواهای نزادی همیشگی ومنظم با ایرلندی ها، فرانسوی ها سوریه ای ها و کودکان ارمنی جنگید. در یازده سالگی با خود سلاح سرد حمل می کرد. او در کتاب، فردا دوباره از من بپرس: زندگی در حال پیشرفت، می نویسد که هدفش این بود: خودم را بیان کنم، در نقشی که دیگران می خواهند مرا تعریف کنند، قرا نگیرم. » کتاب «آنچه اکنون می دانم» در انتشارات کتابسرای میردشتی چاپ شده و در اختیار علاقمندان به حوزه ی روان شناسی قرار گرفته است.