کتاب چم و خم مدیریت

TKO management!
روایت یک سقوط،سکوت عقاب ها،وراجی طوطی ها
کد کتاب : 63742
مترجم :

شابک : 978-6226659444
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 176
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 18 بهمن

معرفی کتاب چم و خم مدیریت اثر دیو اندرسون

این کتاب، دومین کتاب مولف (دیو اندرسون) است که در ایران ترجمه و منتشر می‌شود. "چم‌وخم استخدام؛ شناسایی افراد میان‌مایه، و مغزهای کوچک زنگ‌زده" کتاب پیشین او بود در انتشارات بازاریابی منتشر شد. چم‌وخم مدیریت اثر اندرسون، اکنون پیش روی شماست. وی با همان قلم تند، نیشدار، تلخ و گزنده، و البته آکنده از استعاره‌ها، طنزها، ضرب‌المثلها، هجوها و به سخره گرفتن‌ها، کوشیده است درسهایی برای مدیران داشته باشد.

برخی از مدیرانی که کتاب پیشین همین مولف (اندرسون) را خوانده بودند، منصفانه می‌گفتند که می‌توان لحن گزنده و نیشدار اندرسون را تحمل کرد؛ چرا که تجربه‌های میلیون دلاری‌اش را با ساده‌ترین و کوتاهترین عبارتها بیان می‌کند تا شرکتها را از انحلال رهایی بخشد، و همچنین تعالی‌بخش سازمانها باشد؛ آن هم در کمال سخاوت، در کتابهای کم‌صفحه اما پرمغز به رایگان در طبق اخلاص نهاده و تقدیم می‌کند.

"چم‌وخم مدیریت" در ده فصل تدوین شده است. همچنانکه کتاب پیشین مولف با نام "چم‌وخم استخدام" در 10 فصل تدوین شده بود، و کتاب دیگرش چم‌وخم فروش. شکل، فرم، ساختار، فصل‌بندی ها عبارتها و ضرباهنگ واژه‌ها و کلمات و عبارات، همانند کتابهای پیشین اوست. جالب آنکه حتی مقدمه‌ها نیز یکی هستند.

"داستان چم‌وخم" کادری است که در هر فصل کتاب با آن روبه‌روئیم. به جای گلایه از این و آن، از خودش می‌گوید، از نادانیها و کم‌تجربگی‌هایی که در فرازونشیب مدیریت داشته، و از همین روست که همدلی مدیران را به‌دست می‌آورد و شاید بهتر است بگوییم که دل مدیران را در دست دارد. مولف کتاب، توضیحات متعدد و البته متفاوتی دارد که گاه با آنچه آموخته‌ایم، کاملا در تضاد است. شگفت‌زده می‌شویم که تا چه حد می‌تواند اشتباهات جای اصول را بگیرند. می‌پرسید موضوع از چه قرار است...

کتاب چم و خم مدیریت

دیو اندرسون
دیو اندرسونملقب به "آقای حاضر‌جواب" سخنران و نویسنده بین المللی پیشرو در زمینه بهبود عملکرد شخصی و سازمانی است. پس از یک حرفه گسترده در کسب و کار خرده فروشی خودرو، دیو، همراه با همسرش روندا، با هدف کمک به افراد و سازمان ها برای دستیابی به پتانسیل‌های شخصی و مدیریتی خود وارد عرصه شد. اونویسنده 15 کتاب چون چم و خم مدیریتی و میزبان پادکست پرطرفدار "The Game Changer Life" است. پیام‌های دیو در سخن‌رانی بر خوانندگان و شنوندگان در بیش از 145 کشور تأثیر می‌گذارد. دیو در بیست ...