کتاب چم و خم استخدام

TKO hiring
(شناسایی افراد میان مایه و مغزهای کوچک زنگ زده)
کد کتاب : 63748
مترجم :


شابک : 978-6006982915
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 180
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 4 مهر

معرفی کتاب چم و خم استخدام اثر دیو اندرسون


راهنمای کسب و کار عملی
سری چم و خم دیو اندرسون استراتژی‌های مدیریتی مطلوبی را ارائه می‌کند که در دنیای واقعی تجارت کار می‌کنند. هر یک از سه کتاب آموزنده در این مجموعه، راهنمای آسان و گام به گام در مورد توسعه مهارت های خاص مورد نیاز مدیران بزرگ را ارائه می دهد.
این راهنماهای سریع و دقیق، تکنیک‌های دقیق و استراتژی‌های موثر ارائه شده در فصل‌های کاربرپسند را ارائه می‌کنند که مملو از چک‌لیست‌ها، مثال‌ها و منابع عملی است. در هر کتاب، خوانندگان توصیه های دنیای واقعی را در قالبی سریع و قدرتمند پیدا می کنند که شامل:
* جملات به یادماندنی کلمات حکمت یا "قوانین درست"
* مطالعات موردی یا داستان های "زنگ افتتاحیه" - درس های کسب و کار در زندگی واقعی
* استراتژی های موثر یا "قوانین قلاب " - استراتژی های تجاری تمام گوشت و بدون چربی
* پرسش‌های دقیق یا «هشت شمار استاندارد» - پرسش‌های روشن‌گری که خواننده را به عمل ترغیب می‌کند
خلاصه‌های سریع یا "ناکاوت"-نکات گلوله‌ای که هر فصل را خلاصه می‌کنند و مرجع آسانی را ارائه می‌دهند
دیو اندرسون (آگورا هیلز، کالیفرنیا) برخی از موفق ترین نمایندگی های خودروی کشور را رهبری کرده است و رئیس دیو اندرسون Learn to Lead و LearnToLead.com است، وب سایتی که منابع آموزشی رایگان را برای هزاران نفر در بیش از 40 کشور ارائه می دهد.

کتاب چم و خم استخدام

دیو اندرسون
دیو اندرسونملقب به "آقای حاضر‌جواب" سخنران و نویسنده بین المللی پیشرو در زمینه بهبود عملکرد شخصی و سازمانی است. پس از یک حرفه گسترده در کسب و کار خرده فروشی خودرو، دیو، همراه با همسرش روندا، با هدف کمک به افراد و سازمان ها برای دستیابی به پتانسیل‌های شخصی و مدیریتی خود وارد عرصه شد. اونویسنده 15 کتاب چون چم و خم مدیریتی و میزبان پادکست پرطرفدار "The Game Changer Life" است. پیام‌های دیو در سخن‌رانی بر خوانندگان و شنوندگان در بیش از 145 کشور تأثیر می‌گذارد. دیو در بیست ...