کتاب نظریه های رسانه

Media Theories
کد کتاب : 63821
شابک : 978-6226156493
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 195
سال انتشار شمسی : 1401
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب نظریه های رسانه اثر سید مهدی شریفی

نظریه رسانه ها، حوزه ای بس جذاب و مملو از ایده ها و عقایدی است که سالیان سال برای اغلب ارتباط شناسان و پژوهندگان مطالعات رسانه ای، قابل کنکاش و وارسی بوده و هماره محملی از تعامل و تبادل دیدگاه هایی است که از توجه نسبی تا تعین بی حد و حصر را در بر می گیرد.
کتاب نظریه های رسانه، بخشی از سیر تحول نظریه رسانه ها را نشان می دهد و مولفین با عنایب به ترتیب رخدادهای مهم هر دیدگاه، جریان یا نظریه، سعی کرده اند تا گوشه ای از این بار متنی و گفتمانی را با بیانی ساده و بی تکلف به محک آموزش و تجربه وارد کنند.
کتاب در دو بخش و نه فصل موجز و پرمحتوا به ارائه مباحث و موضوع های اساسی در حوزه مهم نظریه رسانه ها به رشته تحریر و سیاق اندیشه، بدل شده است.
مطالعه این کتاب را به استادان و دانشجویان علوم ارتباطات و مدیریت رسانه توصیه می کنیم. زیرا می تواند زمینه ای مناسب را به منظور مطالعات تخصصی و حرفه ای تر به ویژه برای مقاطع تحصیلی بالاتر فراهم آورد.

کتاب نظریه های رسانه

سید مهدی شریفی
مهدی شریفی متولد سال 1358، دارای تحصیلات حوزه‌ و در حال تحصیل در مقطع خارج فقه و اصول می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی: (1387 تا 1390) رشته‌ی جامعه‌شناسی و معارف در موسسه‌ی آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) و کارشناسی ارشد: (از 1392) . دانشجوی رشته‌ی مدیریت راهبردی فرهنگ در دانشگاه باقرالعلوم (ع) قم می باشد.