کتاب اول عاشقی

Where Love Begins
  • 20 % تخفیف
    قیمت : 35,000 | 28,000 تومان

  • موجود
  • انتشارات: افق افق
    نویسنده:
کد کتاب : 6713
مترجم :
شابک : 9786003531161
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 176
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 6 مهر

معرفی کتاب اول عاشقی اثر یودیت هرمان

استلا زنی خانواده دوست و اهل مطالعه با همسر و فرزندش در حومه شهر زندگی می کند. مردی ناشناس مزاحم زندگی اش می شود و حالا زندگی زن به کابوس بدل شده است. نویسنده با تصویرهایی زیبا و گیج کننده، شروع و ادامهٔ روند عاشقی را حکایت می کند.

یودست هرمان در واقع در رمان «اول عاشقی» زنی را توصیف کرده که به هر موضوع و ابژه سطحی نگاه می کند. یودیت هرمان با این رمانش همه نقدها را متوجه استلا می داند. زبان یودیت هرمان در این رمان زبانی است که دیالوگ در آن نقش تعیین کننده ای ایفا می کند. داستان «اول عاشقی» داستان هراس و اندوه نیست. داستان سکوت و روزهای جدایی یک زن و شوهر نیست. داستان روایتی منطقی از یک زندگی به ظاهر ساده است. زندگی به قدری ساده و سرراست است که وجود معضلی به راحتی آن را تکان می دهد و همه این ها به استلا ربط پیدا می کند. استلایی که گویی خود دچار تردیدی درونی است و این تردید تا پایان یافتن رمان و تا آخرین سطر ادامه دارد و استلا در اعماق وجودش نمی تواند به این تردید غلبه کند.

کتاب اول عاشقی

یودیت هرمان
یودیت هرمان در دو رشته‌ی مطالعات فلسفه و آلمان‌شناسی تحصیل کرده و مدتی نیز به کار روزنامه‌نگاری مشغول بوده است. او مدتی نیز در نیویورک در زمینه‌ی روزنامه‌نگاری کارآموزی کرده ‌است.او زمانی که در آمریکا بود نخستین متن‌های ادبی خود را نوشت و خیلی زود دلبسته‌ی داستان کوتاه شد که از ژانرهای مورد علاقه‌اش است. سال ۱۹۹۸ نخستین مجموعه‌داستان خود را با نام خانه‌ی تابستانی، بعداً منتشر کرد که برایش موفقیت‌های زیادی در پی داشت.
قسمت هایی از کتاب اول عاشقی (لذت متن)
کاش می شد همیشه همدیگر را می شناختیم ، تو پیرتر می شوی ، ما دیگر چندان وقتی نداریم . نگاهم که می کنی ، لبخند خواهی زد، امکان ندارد طور دیگری باشد .

پشیمانی همه چیز را سنگین و در عین حال بی همتا می کند .

در برابر دوست داشته شدن آدم نمی تونه از خودش دفاع کنه .