کتاب احیا

Revival
کد کتاب : 678
مترجم :
شابک : 978-964-174-191-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 528
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 24 تیر

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب احیا اثر استیون کینگ

کتاب احیا، رمانی بسیار موفق و پرفروش اثر یکی از برترین داستان سرایان حال حاضر جهان، استیون کینگ، است. در شهری کوچک در نیوانگلند و در اوایل دهه ی 1960، پسری به نام جیمی مورتون مشغول بازی با اسباب بازی هایش است که متوجه می شود سایه ای بر روی او افتاده است. جیمی سرش را برمی گرداند و کشیش جدید و برجسته ی شهر، چارلز جیکوب، را می بیند. او به همراه همسر زیبایش قصد دارد که به کلیسای محلی شهر، جان تازه ای ببخشد. پسران و مردان شهر همگی شیفته ی زیبایی خانم جیکوب شده اند و دختران و زنان نیز همین احساس را نسبت به کشیش جیکوب پیدا کرده اند. در یک روز، حادثه ی شوکه کننده ای برای خانواده ی جیکوب اتفاق می افتد که باعث می شود کشیش جیکوب از خدا روی برگرداند و همه ی عقاید مذهبی را به سخره بگیرد.

کتاب احیا

استیون کینگ
استیون ادوین کینگ که به اختصار با نام استیون کینگ میان مردم شناخته می شود، نویسنده ی رمان و داستان های کوتاه است که در ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۷ در ایالات پورتلند در آمریکا به دنیا آمد. استیون یکی از برترین نویسنده های قرن حاضر محسوب می شود. اغلب آثار کینگ در ژانر وحشت بوده و می توان گفت که او برترین نویسنده ی ژانر وحشت در حال حاضر به شمار می آید.کینگ در سال ۱۹۷۰ از دانشگاه شهر مین (مکان تولدش) فارغ التحصیل شد و از آن زمان به بعد شروع به نوشتن داستان نمود. ۴ سال بعد کینگ موفق به انتشار اولین رمان خود ب...
نکوداشت های کتاب احیا
A spellbinding supernatural thriller.
یک تریلر ماورایی مسحورکننده.
Publishers Weekly Publishers Weekly

A dark and electrifying novel about addiction, fanaticism, and the other side of life.
رمانی تاریک و هیجان انگیز درباره ی اعتیاد، افراطی گری و روی دیگر زندگی.
Amazon Amazon

It has the best opening King has ever written.
این اثر، دارنده ی بهترین شروعی است که کینگ تا به حال نوشته است.
Guardian Guardian

قسمت هایی از کتاب احیا (لذت متن)
خانه، جایی است که ازت بخواهند بیشتر بمانی.

مردم می گویند که جایی که زندگی هست، امید هم هست؛ من هم با این گفته مشکلی ندارم اما به وارونه ی آن هم اعتقاد دارم. امید هست، پس زندگی می کنم.

او گفت: «همه به سرگرمی نیاز دارند، و هر کسی به یکی دوتا معجزه هم نیاز دارد تا به خود ثابت کند که زندگی فقط مسیری طولانی و پرزحمت از گهواره تا گور نیست.»