کتاب زندگی پس از زندگی

Life After Life
کد کتاب : 46384
مترجم :
شابک : 978-9644084348
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 600
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

زندگی پس از زندگی
Life After Life
کد کتاب : 43835
مترجم :
شابک : 978-6007394564
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 724
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

زندگی پشت زندگی
Life After Life
کد کتاب : 70
مترجم :
شابک : 978-600-404-073-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 556
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب زندگی پشت زندگی اثر کیت اتکینسون

تصور کنید می توانستید بارها و بارها زندگی کنید تا اینکه شیوه ی درست آن را بیاموزید. در شبی سرد و برفی در سال 1910، ارسلا تاد، سومین فرزند یک بانکدار انگلیسی ثروتمند، به دنیا می آید. متأسفانه، او قبل از کشیدن اولین نفس، می میرد. دقیقا در همان شب سرد و برفی، ارسلا تاد با گریه ای که نشان دهنده ی سلامتی اوست، زندگی ای را آغاز می کند که بسیار عجیب و غیرمعمول خواهد بود. او همچنان که بزرگ می شود و رشد می کند، به دفعات و به صورت مکرر، به شیوه های مختلفی جان خود را از دست می دهد. روشن است که تاریخ (و البته کیت اتکینسون) برای او خواب هایی دیده اند: تقدیر ارسلا، چیزی کمتر از سرنوشت یک تمدن ندارد. رمان زندگی پشت زندگی، بسیار خلاقانه، دارای طنزی سیاه و به شکل حیرت آوری گزنده است و اوج نبوغ و تکامل کیت اتکینسون را به نمایش می گذارد؛ نویسنده ای که تاریخ و زمان را به بازی می گیرد و داستانی به مخاطب عرضه می کند که به دلیل صراحت و ایجاد حسی بی پایان از رضایت در خواننده، بسیار هیجان انگیز است.

کتاب زندگی پشت زندگی


ویژگی های کتاب زندگی پشت زندگی

برنده جایزه کاستا بوک سال 2013

کیت اتکینسون
کیت اتکینسون (انگلیسی: Kate Atkinson؛ زاده ی ۲۰ دسامبر ۱۹۵۱) فیلم نامه نویس، نویسنده، رمان نویس، نمایش نامه نویس، روزنامه نگار و زاده ی شهر یورک انگلستان است.او دانش آموخته ی رشته ی ادبیات انگلیسی در مقطع ارشد از دانشگاه داندی در اسکاتلند است و در مقطع دکترا بر روی ادبیات آمریکایی با موضوع متن های تاریخی در ادبیات پسامدرن داستان های کوتاه آمریکایی کار کرده است. کیت اتکینسون در سال ۲۰۱۱ به درجه ی عضویت امپراتوری بریتانیا (MBE) نائل شد.اتکینسون در ۱۹۹۵ با نگارش کتاب پشت صحنه های موزه به شهرتی ق...
نکوداشت های کتاب زندگی پشت زندگی
Provocative, entertaining and beautifully written.
تکان دهنده، سرگرم کننده و با نگارشی دل نشین.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

It's one of the best novels I've read this century.
این یکی از بهترین رمان هایی است که در این سده خوانده ام.
Gillian Flynn, author of Gone Girl

The literary equivalent of pulling a rabbit out of a hat.
معادل ادبی درآوردن یک خرگوش از کلاه.
New York Times Book Review New York Times Book Review

قسمت هایی از کتاب زندگی پشت زندگی (لذت متن)
اورسولا گفت: «برایت این پرسش پیش نمی آید که چه می شد اگر یک چیز کوچک در گذشته تغییر کرده بود. اگر هیتلر روز تولدش مرده بود، یا اگر وقتی بچه بود، یکی او را دزدیده و بزرگش کرده بود، مثلا در یک خانواده ی کویکر، بی شک اتفاق ها یک جور دیگر می شدند.»

اما هیچ کس نمی داند چه رویدادهایی در پیش است و به هر حال، شاید باز هم همان فرد می شد، چه کویکر و چه غیر کویکر. شاید ناچار می شدند به جای دزدیدن، او را بکشند. می توان این کار را کرد؟ می توان بچه ای را کشت؟ با تفنگ؟ یا اگر تفنگ نبود، با دست های خالی؟ با خونسردی؟

اورسولا اندیشید که آیا این باعث در امان بودن تدی می شد؟ البته، نه فقط تدی، بلکه همه ی دنیا. تدی روز بعد از اعلام جنگ، در نیروی هوایی سلطنتی نام نویسی کرده بود. او داشت در مزرعه ی کوچکی در سوفوک کار می کرد. بعد از دانشگاه آکسفورد، یک سال را در کالج کشاورزی گذرانده بود و بعد روی زمین ها و مزرعه های مختلفی در منطقه کار کرده بود.