کتاب عشقت را به فنا نده

Love Unfu*ked
(خرابکاری های رابطه ات رو جمع و جور کن)
کد کتاب : 70128
مترجم :
شابک : 978-6227418545
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 110
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2022
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 12 خرداد

رابطه ات را به فنا نده
Love Unfu*ked
چگونه اوضاع رابطه عاطفی مان را سروسامان بدهیم
کد کتاب : 70648
مترجم :
شابک : 978-6227585896
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 120
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2022
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 12 خرداد

معرفی کتاب عشقت را به فنا نده اثر گری جان بیشاپ

کتاب پیش روی شما کتابی است بدون یک کلام جفنگیات دهن پرکن، بدون هیچ راهکار، برنامه یا ترفند آشغال تو خالی! فقط گفتگویی درست و واقعی برای آدمهای واقعی است که یک رابطه‌واقعی در زندگیشان می‌خواهند که به طور واقعی درست باشد .
انگار مهم نیست که چقدر نصیحت می‌شنویم یا چقدر روی اوضاع و احوال خودمان کار می‌کنیم به نظر می‌رسد هیچ فرقی نمی‌کند. حقیقت این است که برای یکی از سرنوشت‌سازترین امور زندگی که می‌خواهید قبولش کنید(یعنی یک رابطه متعهدانه)، خیلی ناجور و بی در و پیکر آماده شده اید یا بهتر بگویم اصلا آماده نشده‌اید.
اگر در حال حاضر در یک رابطه هستید، یا قصد داریدکه تازه رابطه‌‌ای را شروع کنید، یا یک رابطه نیم‌بند دارید یا درحال خاتمة یک رابطه‌اید، متأهل، مجرد، در قهر،جدا شده‌اید یا تنهایید و از همه چیز خسته شده‌اید، به خودتان این امکان را بدهید تا از این باتلاق کشنده پر از فریب‌های رابطه و عشق خلاص شوید و به سر عقل بیاید و مسئولیت پذیر شوید.

کتاب عشقت را به فنا نده

گری جان بیشاپ
گری جان بیشاپ، سخنران انگیزشی، متخصص علوم خودپروری و نویسنده ای اسکاتلندی است. بیشاپ در گلاسگو به دنیا آمد. او خیلی زود به مباحث خودپروری و تدریس آن ها علاقه مند شد و در این زمینه به فعالیت پرداخت. بیشاپ اکنون یکی از شناخته شده ترین مربیان خودپروری در اروپا است.