کتاب خوشبختی در راه است اثر آلیس مونرو

کتاب خوشبختی در راه است

Too Much Happiness

  • قیمت : ۱۸,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: ققنوسققنوس
نویسنده: آلیس مونرو آلیس مونرو

معرفی کتاب خوشبختی در راه است اثر آلیس مونرو

آلیس مونرو در کتاب خوشبختی در راه است، اتفاقات و عواطفی پیچیده و سخت را به داستان های جذابی تبدیل کرده که به راه های ناشناخته و مسیرهای غیرقابل پیش بینی در زندگی مردان و زنان مختلفی می پردازد. در یکی از داستان های این مجموعه، مادری جوان به شکلی غافلگیر کننده از درد از دست دادن سه فرزندش رهایی می یابد. در داستانی دیگر، زنی جوان، پس از تجربه ای غیرمعمول و تحقیرکننده به شکل هوشمندانه ای مسیر زندگی خود را تغییر می دهد. برخی دیگر از داستان های کوتاه این کتاب، به موضوعاتی چون مشکلات ازدواج، بی رحمی غیرقابل انتظار کودکان و جنبه های مثبت و منفی یک اتفاق در زندگی افراد مختلف می پردازد. کتاب خوشبختی در راه است، یکی از برترین مجموعه داستان های کوتاه نویسنده ی شهیر کانادایی، آلیس مونرو است و بدون شک، طرفداران بی شمار او را به وجد خواهد آورد.

خرید و معرفی کتاب خواندنی خوشبختی در راه است


ویژگی ها کتاب خوشبختی در راه است

آلیس مونرو برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات سال 2013

برنده ی جایزه من بوکر سال 2009

مشخصات کتاب خوشبختی در راه است
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-278-000-3
تعداد صفحه :328
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :2009
سری چاپ :4
Title: خوشبختی در راه است Author: Description: خرید کتاب خوشبختی در راه است Too Much Happiness نویسنده آلیس مونرو مترجم مهری شرفی انتشارات ققنوس - ادبیات داستانی Format: PaperbackPublished By: ققنوس Language: Persian ISBN: 978-600-278-000-3 Pages: 328 Published: Edition: 4 https://www.iranketab.ir/book/710-too-much-happiness
Price: 18000
بیشتر بخوانید

آلیس مونرو، ملکه ی سرزمین داستان های کوتاه

داستان های کوتاه مونرو با جمله ای منحصر به فرد، انتخابی اشتباه که مسیر زندگی را تغییر می دهد و درکی ناگهانی توسط شخصیت ها به وجود می آیند

نکوداشت های کتاب خوشبختی در راه است
Subtle and far-reaching.
پرظرافت و وسیع.
New York Times New York Times

Profound and beautiful.
ژرف و زیبا.
Oprah Magazine Oprah Magazine

Daring and unpredictable.
جسورانه و غیرقابل پیش بینی.
Miami Herald

بخش هایی از کتاب خوشبختی در راه است (لذت متن)
همیشه به خاطر داشته باش وقتی مردی اتاقی را ترک می کند، همه چیز را پشت سر خود رها می کند اما زمانی که زنی اتاقی را ترک می کند، تمام چیزهایی که در آن اتاق اتفاق افتاده را همراه خود می برد.

او داشت چیزی را یاد می گرفت که به نظر می رسید بسیاری از آدم های پیرامونش از زمان کودکی آموخته بودند: بدون موفقیت های بزرگ هم می توان کاملا از زندگی راضی بود.

کم کم فهمدیم که افراد خاصی(دختران خاصی)هستند که آدم ها دوست دارند به حرف هایشان گوش دهند، نه به خاطر چیزی که می گویند، بلکه به خاطر لذتی که در هنگام حرف زدن می برند.