کتاب 4000Essential English Words 2nd 5

کد کتاب : 71510
شابک : 978-1640151376
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 192
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
زبان کتاب : انگلیسی
زودترین زمان ارسال : 6 مرداد
ناشر اصلی : Compass

معرفی کتاب 4000Essential English Words 2nd 5 اثر پائول نیشن

اگر به دنبال روشی خاص و مطمئن برای یادگیری و گسترش دایره لغات انگلیسی هستید و یا در حال آماده شدن برای شرکت در آزمون های مهمی همچون آیلتس یا تافل و... می باشید، بی شک به یک ابزار مناسب برای پیشبرد این اهداف نیاز خواهید داشت. کتاب 1Essential English Words 4000 از سری شش گانه این مجموعه است که تمرکز آن بر روی آموزش لغات مهم و افزایش داریره لغات از سطح مبتدی تا پیشرفته ست. از جمله ویژگی های مهم این کتاب آموزش لغات همراه با مثال های بسیار قوی و مناسب می باشد. بنابراین، پس از تسلط بر کلمات هدف، فراگیران قادر به درک کامل واژگان خواهند بود که با آن ها در قالب نوشته و داستان آشنا خواهند شد. در هر بخش ۲۰ کلمه ارائه می شود که هر کلمه دارای مثالی درج شده در جملات است. کتاب فوق شامل فعالیت هایی ست تا فراگیران بتوانند به خوبی مفهوم جملات را یاد بگیرند و به خاطر بسپارند. همچنین در پایان هر بخش، داستانی مرتبط با کلمات هدف در آن درس بیان شده تا دانش آموخته بتواند برای دروس بعدی کاملا آماده شود.
ویژگی های اصلی این کتاب عبارتند از:
• تعاریف و مثال های واضح و قابل درک.
• فعالیت های مختلف برای تقویت واژه های مورد هدف.
• توسعه یافتن سطح سختی کلمات، همزمان با پیش روی دروس.
• داستان های واقعی که کلمات هر درس را در بر می گیرند.
• تصاویر جذاب برای یادگیری بهتر کلمات هدف.
• دارا بودن فایل های صوتی که در آن، داستان ها، کلمات هدف و تلفظ لغات ارائه شده است.
این کتاب شامل 30 درس است که بیش از 600 کلمه را به زبان آموزان ارائه می دهد و می توان گفت یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش دایره لغات شما به بهترین روش ممکن است.

کتاب 4000Essential English Words 2nd 5

پائول نیشن
پائول نیشن (متولد 28 آوریل 1944) یک محقق شناخته شده در سطح بین المللی در زمینه زبان شناسی و روش تدریس است. او عضو دانشکده زبان شناسی و گروه مطالعات کاربردی زبان در دانشگاه ویکتوریا ولینگتون ، نیوزیلند است. وی به دلیل تحقیقات خود در زمینه روش تدریس زبان و یادگیری واژگان بسیار مشهور است. وی تجربه تدریس و توسعه آموزش در سراسر جهان از جمله مکانهایی مانند اندونزی ، تایلند ، ایالات متحده ، فنلاند و ژاپن را دارد.