کتاب جزیره ی توفان

Eye of the Needle
کد کتاب : 728
مترجم :
شابک : 978-964-8564-68-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 368
سال انتشار شمسی : 1386
سال انتشار میلادی : 1978
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

برنده ی جایزه ی ادگار سال 1979

سریالی بر اساس این کتاب در سال 1981 ساخته شده است.

معرفی کتاب جزیره ی توفان اثر کن فالت

کتاب جزیره ی توفان، رمانی تریلر نوشته ی کن فالت است که برای نخستین بار در سال 1978 به انتشار رسید. داستان این رمان کلاسیک در زمان جنگ جهانی دوم می گذرد و به ماجرای جاسوس آلمانی نابغه و بی رحمی می پردازد که اطلاعات و اسراری دارد که می تواند باعث نابودی شانس پیروزی نیروهای متفقین شود. او، زن انگلیسی زیبایی را با اغواگری وادار به کمک به خود برای فرار از مهلکه ای مرگبار می کند اما وفاداری این زن به آرمان های جبهه ی متفقین ممکن است برای جاسوس آلمانی بسیار گران تمام شود و او را به ورطه ی نابودی بکشاند.

کتاب جزیره ی توفان

کن فالت
کنث مارتین «کن» فالت، زاده ی 5 ژوئن 1949، نویسنده ی ولزی رمان های تریلر و تاریخی است.والدین کن در کودکی او را از دیدن فیلم و تلویزیون منع می کردند به همین خاطر او خیلی زود به مطالعه علاقه مند شد. فالت در ده سالگی به همراه خانواده به لندن مهاجرت کرد. او در سال 1967 وارد کالج لندن شد و رشته ی فلسفه را انتخاب کرد. وی سال بعد ازدواج کرد و پسرش در همان سال به دنیا آمد. فالت پس از فارغ التحصیلی در سال 1970، دوره ی سه ماهه ی روزنامه نگاری را گذراند و به عنوان کارآموز خبرنگاری به کاردیف رفت.او در اوا...
نکوداشت های کتاب جزیره ی توفان
A masterwork of suspense, intrigue, and the dangerous machinations of the human heart.
شاهکاری از تعلیق، هیجان و دسیسه های خطرناک قلب آدمی.
Goodreads

A terrific thriller . . . spellbinding.
تریلری فوق العاده، مسحورکننده.
Miami Herald

A spy novel of the highest order.
رمانی جاسوسی در بالاترین سطح.
Baltimore Sun

قسمت هایی از کتاب جزیره ی توفان (لذت متن)
جنگ، طاقت فرسا و ظالمانه و آزاردهنده و دردناک بود، اما آدم، دوست هایی داشت. گادلیمن به این فکر می کرد که اگر صلح با خودش تنهایی می آورد، او نمی توانست با آن زندگی کند.

طبق معمول، کسانی از شما که فکر می کنند راه های بهتری برای پیروزی در جنگ دارند، می توانند مستقیما با آقای وینستون چرچیل، شماره ی 10 خیابان داونینگ در لندن، مکاتبه کنند. حالا به جز انتقادهای احمقانه، کسی سوالی دارد؟

مشکل داشتن انگیزه برای انجام کارهای غیرممکن، این بود که آن انگیزه، هیچ کمکی در عرصه ی عمل به آدم نمی کرد.