کتاب هر چیزی ممکن است

Anything is Possible
کد کتاب : 7533
مترجم : باهار افسری
شابک : 9786009835300
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 238
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 17 تیر

همه چیز ممکن است
Anything is Possible
کد کتاب : 7534
مترجم :
شابک : 9786005675344
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 17 تیر

معرفی کتاب هر چیزی ممکن است اثر الیزابت استروت

(هر چیزی ممکن است) کتابی است که در تمامی گستره های احساسات انسانی کنکاش می کند. کاوشی که از طریق بیان و نمود تجربه های شخصی و درونی آدم هایی شکل می گیرد که همه ی تلاش شان شناخت خود و دیگری است... کتابی درباره ی عشق و فقدان به قلم یکی از هجده زن برنده ی جایزه ی پولیتزر؛ الیزابت استروت.

کتاب هر چیزی ممکن است

الیزابت استروت
الیزابت استروت، زاده ی 6 ژانویه ی 1956، رمان نویس، استاد دانشگاه و نویسنده ی داستان های کوتاه اهل آمریکا است. او در محله ای کوچک در ایالت مین رشد کرد. پدر الیزابت، استاد دانشگاه و مادرش، معلم مدرسه ای در نزدیکی محل اقامتشان بود. او پس از فارغ التحصیلی از کالج بیتس، یک سال را در آکسفورد گذراند و پس از آن به دانشکده ی حقوق رفت. استروت در سال 1982 از دانشگاه حقوق سیراکوس در نیویورک فارغ التحصیل شد. در همان سال، اولین داستان او در مجله ی نیولتر به چاپ رسید.
قسمت هایی از کتاب هر چیزی ممکن است (لذت متن)
چارلی مکالی منتظر رسیدن او بود، داشت تمرکز غروب را بر یک نقطه، از پنجره تماشا می کرد. در راستای دیوار دوده گرفته ی محوطه ی پارکینگ، دور تا دور سیم های خاردار پیچیده بودند، انگار که محوطه ی این متل آشغال بدمنظر در معرض خطری باشد - و یا ارزشی داشته باشد - که آنجا را بلا واسطه، در جایگاه جنگ با باقی دنیا قرار دهد. برای چارلی، این پوچی نشانگر رویاهایی بود که در ویترین فروشگاه بزرگی عرضه می شدند. فروشگاهی که او پیش تر از کنارش رد شده بود. در این شهر کوچک، آن ها هر نیم ساعت یک بار به یکدیگر، بیرون فروشگاه پئوریا برمی خوردند؛ از یک ماشین برف روب گرفته، می توانستی آنجا بخری، تا یک لباس پشمی قشنگ برای زنت.