کتاب زشت ها

Uglies
کد کتاب : 756
مترجم : نوشین هنرپیشه
شابک : 978-600-6225-56-2
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 448
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست برترین رمان های ادبیات نوجوان

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب زشت ها اثر اسکات وسترفیلد

کتاب زشت ها، رمانی علمی تخیلی اثر نویسنده ی آمریکایی، اسکات وسترفیلد است. تالی در آستانه ی شانزده سالگی است و از این اتفاق، بسیار هیجان زده است. او تنها در چند هفته ی دیگر، عمل جراحی ای خواهد داشت که او را بسیار زیبا و جذاب خواهد کرد. و همین زیبایی باعث خواهد شد که او بهشتی با فناوری های برتر برده شود؛ دنیایی که فقط لذت و خوشگذرانی در آن وجود دارد. اما دوست تالی، شِی، درباره ی این عمل جراحی مطمئن نیست. زمانی که شِی فرار می کند، تالی با وجهی کاملاً جدید از این دنیای زیبا آشنا می شود که چندان هم زیبا نیست. صاحبان قدرت، انتخابی را پیش روی تالی می گذارند: او یا باید دوستش را پیدا کند و تحویل دهد و یا این که هیچ وقت زیبا نشود. تالی در مواجهه با این دوراهی چه خواهد کرد؟

کتاب زشت ها

اسکات وسترفیلد
اسکات دیوید وسترفیلد، زاده ی 5 می 1963، نویسنده ی آمریکایی است.وسترفیلد در دالاس تگزاس به دنیا آمد و خانواده اش در کودکی به کنتیکات نقل مکان کردند.او در سال 1985 در رشته ی فلسفه از کالج واسار فارغ التحصیل شد. او همزمان با تحصیل به ساخت و نوشتن موسیقی نیز می پرداخت و به این هنر بسیار علاقه مند بود. وسترفیلد در سال 2001 با نویسنده ای استرالیایی ازدواج کرد. اسکات وسترفیلد اکنون در شهرهای سیدنی و نیویورک زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب زشت ها
A thought-provoking science fiction novel.
یک رمان علمی تخیلی تفکربرانگیز.
Children's Literature

The novel is highly readable with a convincing plot.
رمانی بسیار خواندنی با داستانی قابل باور.
School Library Journal School Library Journal

Westerfeld’s world is built really well.
دنیای وسترفیلد واقعا عالی ساخته شده است.
New York Public Library

قسمت هایی از کتاب زشت ها (لذت متن)
شاید نتیجه ی منطقی این که همه شبیه به هم هستند، این باشد که همه مثل هم فکر می کنند.

شی گاهی اوقات خیلی اسرارآمیز صحبت می کرد، انگار که اشعار گروه موسیقی ای را می خواند که هیچ کس قبلا به آن ها گوش نکرده بود.

شاید آن ها نمی خواستند که تو بفهمی هر تمدنی نقاط ضعف خود را دارد. همیشه چیزی هست که به آن وابسته ایم. و اگر کسی آن چیز را از ما بگیرد، تنها چیزی که باقی می ماند چند داستان در کلاس تاریخ است.