کتاب دفتر یادداشت های داستایفسکی: برادران کارامازوف

The Notebooks for the Brothers Karamazov
کد کتاب : 79446
مترجم :
شابک : 978-6002538307
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 408
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 1971
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 17 فروردین

معرفی کتاب دفتر یادداشت های داستایفسکی: برادران کارامازوف اثر فئودور داستایفسکی

کتاب «دفتر یادداشت‌های برادران کارامازوف» اثر فیودور داستایفسکی پشت صحنه شاهکاری ادبی است. اگر می‌خواهید از روند خلق رمان بزرگ «برادران کارامازوف» فیودور داستایفسکی آشنا شوید کتاب «دفتر یادداشت‌های برادران کارامازوف» را بخوانید تا ببینید داستایفسکی چطور برای جزییات این رمان نقشه می‌چیده و شخصیت‌ها و موقعیت‌های رمان «برادران کارامازوف» را چگونه پرورش می‌داده است.
کتاب «دفتر یادداشت‌های برادران کارامازوف» شامل یادداشت‌هایی است که داستایفسکی هنگام نوشتن کتاب «برادران کارامازوف» می‌نوشته و در آنها نقشه راه کلی این رمان بزرگ کلاسیک را برای خودش مشخص می‌کرده است.

کتاب دفتر یادداشت های داستایفسکی: برادران کارامازوف

فئودور داستایفسکی
فئودور میخایلاویچ داستایوفسکی، زاده ی ۱۱ نوامبر ۱۸۲۱ و درگذشته ی ۹ فوریه ی ۱۸۸۱، نویسنده ی مشهور و تأثیرگذار روس بود. پدر داستایفسکی پزشک بود و از اوکراین به مسکو مهاجرت کرده بود و مادرش، دختر یکی از بازرگانان مسکو بود. او در ۱۸۳۴ همراه با برادرش به مدرسه ی شبانه روزی منتقل شدند و سه سال آن جا ماندند. داستایفسکی در پانزده سالگی مادر خود را از دست داد. او در همان سال امتحانات ورودی دانشکده ی مهندسی نظامی را در سن پترزبورگ با موفقیت پشت سر گذاشت و در ژانویه ی ۱۸۳۸ وارد این دانشکده شد. در تابستا...
دسته بندی های کتاب دفتر یادداشت های داستایفسکی: برادران کارامازوف