کتاب مهندس درونت را بشناس

Is There An Engineer Inside You?
(راهنمای جامع انتخاب رشته و بازار کار مهندسی)
کد کتاب : 80260
مترجم :
شابک : 978-6227590326
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 1999
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب مهندس درونت را بشناس اثر سلست بین

کتاب حاضر راهنمای جامعی است بر انواع مختلف و گسترده رشته های مهندسی، تعاریف آن‌ها، حوزه های کاربردی و بازار کار آن‌ها که مناسب دانش آموزان مقطع متوسطه و دانشجویان بوده و می توانند در فرایند تصمیم گیری خود برای ادامه تحصیل و پیدا کردن شغل مورد علاقه از آن بهره مند شوند.
این کتاب بیشتر بر اساس استانداردها و محتوای آموزشی کشور ایالات متحده نوشته شده و مترجم سعی کرده به متن اصلی وفادار بماند اما هسته اصلی و مفاهیم اشاره شده در آن برای تمامی افراد علاقه مند به مهندسی در سرتاسر جهان قابل استفاده و تعمیم است و در واقع منبع مناسبی برای کسب اطلاعات جامع درباره انواع رشته‌های مهندسی می‌باشد.

کتاب مهندس درونت را بشناس

سلست بین
سلست بین مدرک مهندسی الکترونیک را از مؤسسه فناوری Heald، لیسانس خود را در مهندسی پزشکی از دانشگاه فناوری لوئیزیانا و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه فینیکس دریافت کرد. او در سال 2004 جایزه شورای ریاست مهندسی را برای ارتقای آموزش و مشاغل مهندسی، جایزه ملی حرفه های پزشکی دانشگاهی، و سه سال متوالی برنده جایزه ملی حرفه های مهندسی دانشگاهی دریافت کرده است. خانم بین یک سخنران مشتاق است و در NASA-SHARP، وزارت دفاع، پیشاهنگان دختر آمریکا، انجمن معلمان علوم کالیفرنیا، انجمن مراکز علم و فناوری، و کارخا...