کتاب فرشتگان و راهنماهای معنوی

Angels and Spirit Guides
(71 پیغام آسمانی فرشتگان نگهبان برای شفابخشی،حمایت و آسایش)
کد کتاب : 82010
مترجم :
شابک : 978-9642333776
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 184
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 16 آذر

معرفی کتاب فرشتگان و راهنماهای معنوی اثر آنا ماریا دی مارزو

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که به سرعت در حال تکامل است. پیغام‌های آسمانی از همه‌جا به سمت ما می‌آیند و ما را به تغییر و مسئولیت‌پذیری دعوت می‌کنند. هر صفحه از کتاب فرشتگان و راهنماهای معنوی (Angels and Spirit Guides) با پاسخ‌هایی به ترس‌ها، گم‌گشتگی و خواسته‌های شما پر شده است و می‌تواند یاری‌رسان شما در سخت‌ترین لحظات زندگی‌تان باشد. این کتاب خواندنی مملوء از توصیه‌هایی‌ست که می‌تواند یاری‌بخش شما در این سفر زمینی باشد.
عشق خداوند، زندگی پس از مرگ، دنیای فرازمینی،‌ سایر اشکال زندگی و نیازهای معنوی از جمله مباحثی‌ست که آنا ماریا دی مارزو (Anna Maria Di Marzo) در این اثر کاربردی به آن‌ها پرداخته است. هیچ قاعده‌ی ویژه‌ای برای مطالعه‌ی این کتاب وجود ندارد. شما می‌توانید هر روز یک فصل بخوانید و با مراقبه بر آن به نتیجه برسید. همچنین این امکان وجود دارد که به صورت تصادفی یکی از فصل‌های این کتاب را مطالعه کنید و به خودتان اجازه دهید در آن لحظه به سوی آن چیزی که بیش از همه به آن نیاز دارید، هدایت شوید. بنابراین نحوه‌ی مطالعه این اثر با شماست.
هر فصل می‌تواند نیازها، سوالات و خواسته‌های هر یک از ما را برآورده کند. این پیام‌ها شما را دعوت می‌کنند تا هدایت شوید. بنابراین به سراغ مطالعه‌ی این اثر بروید و اجازه دهید شادی و نور معنویت در اطرافتان گسترش یابد. هر زمان که سوالی داشتید و یا در مرحله‌ی سختی از زندگی خود قرار گرفتید، این کتاب را نزدیک قلب خود قرار دهید و به آنچه باعث آزارتان شده بیندیشید. وقتی که یکی از صفحات کتاب را به طور اتفاقی باز کنید، خواهید دید که پاسخ تمامی دردهایتان در آن صفحه گنجانده شده است و پیامی را پیدا می‌کنید که با استفاده از آن می‌توانید بر وضعیت فعلی خود غلبه کنید. بنابراین با کتاب فرشتگان و راهنماهای معنوی همراه شوید و دریابید راهنماهای معنوی راجع به سوالاتی که پاسخ آن را نمی‌دانید، چه می‌گویند.

کتاب فرشتگان و راهنماهای معنوی

آنا ماریا دی مارزو
دکتر آنا ماریا دی مارزو یک مربی و مشاور هیپنوتیزم درمانی است که به افراد بیشتری کمک می کند تا کیفیت زندگی خود را با حذف همه شرطی سازی های ذهنی و الگوهای خود خرابکاری که مانع از رشد پتانسیل واقعی آنها می شود، بهبود بخشند.با مطالعات بسیاری که او را به عنوان دکترا، تتا هیلر، مربی ارشد NLP گواهی می دهد، او IPNOSINTESI، تکنیک تغییر هدایت شده را ایجاد کرد که به حل قطعی ناراحتی ها و اختلالات عاطفی، فیزیکی و روانی اجازه می دهد.او از کودکی یک کانال‌سر بوده است و بر اساس دانش گسترده‌اش، CHANN...
دسته بندی های کتاب فرشتگان و راهنماهای معنوی