کتاب سه پرسش

The three questions
چگونه قدرت درونتان را کشف کنید و بر آن تسلط یابید

مشخصات کتاب سه پرسش
مترجم :
شابک : 9786001182426
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 مهر

The three questions
چگونه قدرت درون خود را کشف کرده و بر آن مسلط شوی

مشخصات کتاب آن سه پرسش
مترجم : کتایون زند وکیلی
شابک : 978-6008942948
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 157
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 مهر

معرفی کتاب سه پرسش اثر دون میگوئل روئیز

یکی از نکات بسیار جالب و خوب این اثر آن است که نویسنده، با ظرافت تمام، به اصل جمله ای باز می گردد که راهبان بودایی، همواره به آن ایمان و اعتقاد داشتند و هنوز هم دارند: این که همه چیز رویا است و هیچ چیز، مگر رویایی بیش نیست... شاید همه ما، به خاطر کتاب های عرفانی یا «سلف هلپ» بی شماری که در طول دهه اخیر یا بیش تر مطالعه کرده ایم، بدانیم این جمله چه معنایی دارد. اما نکته بسیار مثبت این اثر، به این اشاره دارد که این خودآگاهی جهانگیر، از کدامین نقطه اولیه و مرکزی سرچشمه می گیرد و اساس و بنیان این اعتقاد (که به نظر بنده، دیگر نمی تواند صرفا بودایی باشد و بلکه متعلق به تمام ادیان و یا جنبش های فکری مهم عالم است...) بنا به چه دلیل و انگیزه ای شکل گرفته بوده است؛ و این که چه چیز موجب می شود که ما در دنیایی از رویا و توهم به سر ببریم...؟ یا تصور کنیم به سر می بریم؟ در این کتاب، به این سوالات سخت پاسخ داده خواهد شد.

کتاب عرفانی پیش رو با زبانی ساده و رسا، با مثال هایی از دنیای مدرن، حقایق و واقعیت های هستی را برایمان آشکار می کند.
این اثر علاوه بر بیان چگونگی کشف توانایی و نیروهای درونی خود، به سه پرسش اساسی و بنیادی من کیستم؟، چه چیز واقعی است؟ و عشق چیست؟، نیز پاسخ می دهد.

کتاب سه پرسش


ویژگی های کتاب سه پرسش

نشان افتخار طلای 2003و 2004 از فلورانس

جایزه بهترین مترجم جشنواره فارابی 1391

دون میگوئل روئیز
دون میگوئل آنخل روئیز، زاده ی 27 آگوست 1952، نویسنده ی متون معنوی تولتک و نئوشمنیستی است.روئیز در مناطق روستایی مکزیک به دنیا آمد و کوچکترین در میان 13 فرزند خانواده بود. او به دانشکده ی پزشکی رفت و جراح شد. روئیز سال ها به همراه برادرانش به انجام امور پزشکی مشغول بود. تصادفی که او را تا آستانه ی مرگ پیش برد، مسیر زندگی اش را تغییر داد. روئیز پس از بهبودی، بی درنگ نزد مادر خود بازگشت تا آموزه های اخلاقی بیشتری را از او فرابگیرد. او سپس به شاگردی یک شمن درآمد و درنهایت به آمریکا مهاجرت کرد. دو...
قسمت هایی از کتاب سه پرسش (لذت متن)
همانطور که می دانید، رشد و پرورشی جسمانی، در درون ساختار بیولوژیکی ما ساخته و پرداخته شده است؛ اما تکامل معنوی و روحانی ما، به تمام توجه و اراده و عزم والای ما نیازمند است. بنابراین، راه و روشی که شخصیت اصلی داستان زندگی مان، با کمک آن، به نقل داستان خود می پردازد، مشخصا و محققا بر روی خلق و خوی کلی و عمومی سرزمین درونی مان تاثیر می گذارد؛ و این در مورد دوستان متحد و متفق ما نیز صدق می کند.