کتاب انگیزه

Drive
(حقیقتی شگفت آور در مورد نیرویی که در ما انگیزه ایجاد می کند)
کد کتاب : 37596
مترجم :
شابک : 978-9641742036
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 تیر

انگیزه
Drive: The Surprising Truth About What Motivates Us
راهکاری نو برای خلق دنیایی نو
کد کتاب : 830
مترجم :
شابک : 978-600-340-004-7
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب انگیزه اثر دانیل پینک

هر چیزی را که فکر می کردید درباره ی انگیزه دادن به دیگران—در مدرسه، محل کار و محیط خانواده—می دانستید، فراموش کنید. همان طور که دانیل پینک در کتاب متحول کننده ی خود، انگیزه (راهکاری نو برای خلق دنیایی نو)، توضیح می دهد، راز رسیدن به شکوفایی و کسب رضایت در دنیای امروز، برآورده کردن نیاز اساسی انسان در به دست گرفتن کنترل زندگی خود، آموختن و خلق چیزهای جدید و خودکفا بودن است. پینک توضیح می دهد در حالی که سیاست قدیمی هویج و چماق در قرن بیستم بسیار کارآمد بود، اما امروزه کاملاً روشی غلط برای انگیزه دادن به آدم ها برای رویارویی با چالش ها است. این نویسنده در کتاب انگیزه (راهکاری نو برای خلق دنیایی نو)، از سه عنصر اصلی انگیزه ی واقعی پرده برمی دارد: استقلال، مهارت و هدف.

کتاب انگیزه


ویژگی های کتاب انگیزه

جزو فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

دانیل پینک
دانیل پینک، زاده ی سال 1964 میلادی، نویسنده ی کتاب های مربوط به شغل، مدیریت و علوم رفتاری است.پینک در اوهایو بزرگ شد و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه نورث وسترن، وارد دانشگاه ییل شد.او که تصمیم گرفته بود در زمینه ی حقوق فعالیت نکند، شغل های متعددی را در عرصه ی سیاست و سیاست های اقتصادی تجربه کرد. پینک در سال 1997 نوشتن سخنرانی های معاون رئیس جمهور آمریکا را رها کرد و مسیر حرفه ای خود را تغییر داد که به نوشتن اولین کتابش منجر شد. مقاله های دانیل پینک در باب تجارت و فناوری در نیویورک تایمز، هار...
نکوداشت های کتاب انگیزه
Thoroughly satisfying and infinitely rewarding.
کاملا رضایت بخش و بی نهایت سودبخش.
Miami Herald

Pink is an engaging writer, who challenges.
پینک، نویسنده ی جذابی است که مخاطب را به چالش می کشد.
Financial Times

A worthwhile read.
اثری باارزش.
Minneapolis Star Tribune

قسمت هایی از کتاب انگیزه (لذت متن)
در محیط هایی که پاداش های بیرونی رایج تر است، بسیاری از افراد فقط تا آستانه ای که پاداش می گیرند کار می کنند نه بیشتر. بنابراین چنانچه دانش آموزان برای خواندن سه کتاب جایزه بگیرند، دست به کتاب چهارم که نمی برند هیچ، عادت مطالعه برای باقی عمر را کنار می گذارند.

لزومی ندارد ببینید فلانی چه کاری انجام می دهد تا بدانید حرفه اش همان است یا نه. کافی است چشمانش را تماشا کنید، آشپزی که سسی را مخلوط می کند، جراحی که با چاقو پوست را می شکافد، دفترداری که بارنامه را پر می کند و … همگی حالت مجذوب بر چهره دارند، چنان غرق در کار، که پاک خود را فراموش کرده اند، و چه زیباست آن حالت نگاه دوخته بر شیء.

کسانی که کمتر از دیگران چشم به پاداش های بیرونی دارند، همان هایی هستند که سرانجام این پاداش ها را نصیب خود خواهند کرد.