کتاب سیاهاب

Black Water
کد کتاب : 8354
مترجم :
شابک : 9789643692803
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 160
سال انتشار شمسی : 1389
سال انتشار میلادی : 1992
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب سیاهاب اثر جویس کارول اوتس

رمان "سیاهاب" جویس کارول اوتس، نامزد جایزه پولیتزر، با تصوری عالی و نگارشی زیبا به تحریر درآمده است. کلی کلره یک دختر خوب بیست و شش ساله آرمانگرا است. وقتی در مهمانی چهارم ژوئیه با سناتور ملاقات می کند. در یک روایت حساب شده، ما به گذشته و حال او، ذهن و بدن او وارد می شویم. او به طور فیزیکی جذب این پیرمرد، و این قهرمان - و به زودی یک عاشق شده - است.
کلی، در یک مهمانی شبیه یک کابوس سورئال است، تبدیل به تجسمی از زنان روشن و شجاع، با پذیرش آسیب پذیری و رمانتیک می شود - که به قدرت برخی از افراد فرمانده جذب می شوند -. جویس کارول اوتس، یکی از استادان مشهور داستانهای آمریکایی، یک اثر جسورانه را به تحریر درآورد. "سیاهاب" عمیق ترین لایه های حقیقت بشری را آشکار می کند.

کتاب سیاهاب

جویس کارول اوتس
جویس کارول اوتس، زاده ی 16 ژوئن 1938، نویسنده ای آمریکایی است. اوتس در لاکپورت نیویورک به دنیا آمد. او در آغازین سال های نوجوانی، با علاقه ای کم نظیر به مطالعه ی آثار نویسندگانی چون شارلوت برونته، ویلیام فاکنر و ارنست همینگوی می پرداخت. اوتس، نویسندگی را در چهارده سالگی آغاز کرد؛ در زمانی که مادربزرگش به او یک ماشین تحریر هدیه داد.اوتس در سال 1960 در رشته ی زبان انگلیسی از دانشگاه سیراکوس فارغ التحصیل شد و پس از آن، تحصیلات خود را در دانشگاه های ویسکانسین-مدیسون و رایس ادامه داد. او در زمانی ...
نکوداشت های کتاب سیاهاب
A powerfully imagined novel...it continues to haunt us.
یک رمان با قدرت تصور بالا ... همچنان ما را تسخیر می کند.
The New York Times

Its power of evocation is remarkable.
قدرت تحریک آن قابل توجه است.
The New Yorker

قسمت هایی از کتاب سیاهاب (لذت متن)