کتاب The Nectar of Pain

  • 50,000 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: جنگل جنگل
    نویسنده:
کد کتاب : 85021
شابک : 978-1537420271
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 320
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب The Nectar of Pain اثر نجوا زبیان

کتاب شهد درد نوشته نجوا زبیان شاعر لبنانی- کانادایی، مجموعه اشعاری است که در سال 2016 به صورت مستقل توسط نویسنده منتشر شد. این کتاب دومین اثر منتشر شده از زبیان است که ریشه گرفته از تجربه دلشکستگی‌اش است. در سال 2018 انتشارات اندروز مک‌میل نسخه جدید و اصلاح‌شده این مجموعه اشعار را به چاپ رساند.
کتاب شهد درد مجموعه‌ای از اشعار و متونی است که درد عشق و فقدان را به تصویر می‌کشد. وقتی درد در خانه شما را می‌زند، از آن استقبال کنید و درد را با آغوش باز بپذیرید. اگر درد را نپذیرید، محکم‌تر و محکم‌تر در خواهد زد و صدایش بلندتر و بلندتر خواهد شد. پس در را بگشای و درد را در آغوش بکش و اندک زمانی را با او بگذران. درکش کن. و بعد تا در با او همقدم شو و بگذار که خارج شود زیرا زمانش رسیده که به استقبال خوشحالی بروی. نجوا زبیان کتاب خود را بدین شکل توصیف می‌کند: این مجموعه اشعاری که با شما به اشتراک می‌گذارم، بخشی از روح من است که روندی را طی می‌کند که همه ما پس از یک دلشکستگی آن را تجربه می‌کنیم. در مجموع التیام درد مراحلی دارد ولی این به مرور پاکسازی درد از وجودتان است که بخش سخت ماجراست. رهایی و التیام درد به آن اندازه که دوست داریم قابل پیش‌بینی نیست، ممکن است روزی ده قدم به سمت خوب شدن برویم و روز بعد بیست قدم به عقب هل داده شویم. درحالی که داریم این مسیر را با هم سفر می‌کنیم، بعضی اشعار شما را مخاطب قرار خواهد داد، بعضی خطاب به کسی است که شما را آزرده است و برخی تنها خطاب به خودم است.»

کتاب The Nectar of Pain

نجوا زبیان
نجوا زبیان (زاده 27 آوریل 1990) یک فعال، نویسنده، شاعر، معلم و سخنران لبنانی-کانادایی ساکن لندن، انتاریو است. زبیان از طریق به اشتراک گذاشتن شعرهای درونی خود در اینستاگرام به شهرت رسید و در جریان جنبش من هم همراه با گفتگوهای بعدی Tedx و مصاحبه هایش در رسانه های خبری کانادا مانند CBC، Entertainment Tonight و غیره به شهرت رسید.آثار او برگرفته از احساسات آوارگی و دل شکستگی است و به موضوعات عشق، دوستی، صداقت و هویت می پردازد. نسخه اصلاح شده از اولین مجموعه پرفروش خود منتشر شده در سال 2016 او، Min...