کتاب آموزش بازاریابی و فروش تلفنی

Telemarketing
کد کتاب : 88354
شابک : 978-6222185473
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 100
سال انتشار شمسی : 1401
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 14 آذر

معرفی کتاب آموزش بازاریابی و فروش تلفنی اثر مهیار سیاهوشی

بازاریابی و فروش تلفنی، روشی بسیار کاربردی و جذاب برای افزایش میزان فروش و برند آگاهی سازمان‌ها می‌باشد. خیلی‌ها فکر می‌کنند که بازاریابی تلفنی یعنی مزاحمت و تماس‌های بی وقفه و با اصرار فروختن! بدون تردید این رویکردها در بازاریابی تلفنی امروزه جوابگو نیست و باید کاملا هوشمندانه و با استراتژی درست فروش خود را انجام دهید. مخاطبین و مشتریان امروزی شما بسیار حرفه‌ای و هوشمندانه رفتار می‌کنند و اگر شما نتوانید در همان سطح رشد کنید موفقیتی در فروش نخواهید داشت.
کتاب حاضر، حاصل مطالعات گسترده و سال‌ها تجربه و آزمون و خطا است و تمامی مواردی را که شما باید در مورد بازاریابی و فروش تلفنی خود استفاده کنید و تاثیرات شگفت‌انگیز آن را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر تمام این تکنیک‌ها را با دقت خوانده و اصولی اجرا کنید فروش شما متحول خواهد شد. مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌های ساده و بسیار کاربردی بازاریابی و فروش تلفنی که فروش چند برابری شما را تضمین می‌کند و ارتباطات شما با مشتریان را حرفه‌ای‌تر می‌سازد.

کتاب آموزش بازاریابی و فروش تلفنی

مهیار سیاهوشی
مهیار سیاهوشی متولد سال 1368، دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی_ بازاریابی از دانشگاه ازاد قزوین است. او مدرس و مولف می باشد.
دسته بندی های کتاب آموزش بازاریابی و فروش تلفنی