کتاب 283 گرم عشق

283 grams of love
عشق نه قانون است نه علم است؛ نه فلسفه و منطق... عشق بی قاعده ترین احساس انسانی است که در چارچوب هیچ دانشی نمی گنجد. یک روز و یک وقت و یک جا کسی را می بینی و ناگهان احساس می کنی که او همان کسی است که به آن نیمه گمشده می گویند، همان کسی که با او می توانی انسان دیگری باشی و دنیا را طوری تجربه کنی که برایت ناشناخته است... اما این پایان ماجرا نیست؛ قصه از روزی شروع می شود که می فهمی نیمه گمشده تو نیمه گمشده دیگری دارد که تو نیستی!
کد کتاب : 8942
شابک : 978-9642366835
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 464
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 13 بهمن

معرفی کتاب 283 گرم عشق اثر مهرنوش صفایی

کتاب 283 گرم عشق اثر مهرنوش صفایی، رمانی عاشقانهاست. در این رمان قصه از روزی شروع می شود که می فهمی نیمه گمشده تو نیمه گمشده دیگری دارد که تو نیستی!!!

کتاب 283 گرم عشق

مهرنوش صفایی
مهرنوش صفائی در مهر ماه سال 1354 در تهران به دنیا آمد. فعالیت های ادبی را از همان دوران کودکی آغاز و پس از آن در مقاطع مختلف تحصیلی در چهار چوب مسابقات شعر منطقه و استانی ادامه یافت وی که فارغ التحصیل رشته مامایی از دانشگاه شهید بهشتی است در کنار رشته تحصیلی خود به جهت علاقه شخصی خود در زمینه ادبیات فارسی مطالعه و تحقیق در این زمینه را نیز دنبال می کرد.وی بی شک یکی از زنان موفق جامعه ی امروز است. او عضو جامعه ی محققان ایران، عضو انجمن نوآوران جوان، عضو باشگاه نخبگان و توانمندان ایران و مدیر ع...