خانه درختی 13 طبقه

The 13-Storey Treehouse

  • قیمت : ۱۷,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: هوپاهوپا

معرفی کتاب خانه درختی 13 طبقه اثر اندی گریفیتس

کتاب خانه درختی 13 طبقه، رمانی نوشته ی اندی گریفیتس است که اولین بار در سال 2011 انتشار یافت. چه کسی دوست ندارد که در یک خانه ی درختی زندگی کند؟ مخصوصاً یک خانه ی درختی 13 طبقه که استخری شفاف، حوضی پر از کوسه، کتابخانه ای پر از کتاب های مصور، آزمایشگاهی مخفی و زیرزمینی، تخت هایی که به صورت خودکار خودشان را جمع می کنند، یک اتاق بازی و یک دستگاه مارشمِلوسازی دارد که دنبالتان می آید و مارشملوی موردعلاقه تان را هر زمان که تشخیص دهد که گرسنه هستید، به درون دهانتان پرتاب می کند. دو شخصیت جذاب و دوست داشتنی با نام های اندی و تری در این خانه ی درختی زندگی می کنند، با هم کتاب می نویسند و ماجراهای بسیار جالب و عجیبی را از سر می گذرانند؛ چون هرچیزی در یک خانه ی درختی 13 طبقه می تواند اتفاق بیافتد.

کتاب خانه درختی 13 طبقه


ویژگی های کتاب خانه درختی 13 طبقه

برنده ی جایزه ی صنعت کتاب استرالیا سال 2012

کتاب تصویری

مشخصات کتاب خانه درختی 13 طبقه
قطع :رقعی
نوع جلد :جلد نرم
شابک :978-600-8025-53-5
تعداد صفحه :248
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :2011
سری چاپ :38
نکوداشت های کتاب خانه درختی 13 طبقه
Kids will love it.
کودکان، عاشق این کتاب خواهند شد.
Children's Literature

It will entertain and delight readers.
این اثر، برای مخاطبین، سرگرم کننده و لذت بخش خواهد بود.
School Library Journal School Library Journal

Extremely enjoyable, very funny!
فوق العاده لذت بخش و بسیار بامزه.
Guardian Guardian

بخش هایی از کتاب خانه درختی 13 طبقه (لذت متن)
تری گفت: «من از میمون ها متنفرم! از گوریل های گنده هم همین طور!» گفتم: «خب همه اش تقصیر خودته! اگه میمون دریایی سفارش نداده بودی یا موز غول پیکر نمی ساختی الان این جوری نمی شد.»

گوریل وقت تلف نکرد، برگشته بود سراغ درخت و دوباره تکانش می داد، محکم تر از قبل. تری گفت: «وای نه، واقعا تو دردسر افتادیم. حتی واق واق واقعی نجاتمون نداد. حالا چی کار کنیم؟» گفتم: «با خونه درختی خداحافظی کن. سلام بر لونه میمون ها! بدون خونه درختی نه جایی واسه زندگی کردن داریم نه واسه کتاب نوشتن.»

اگر مثل بیشتر مخاطبای ما باشین، احتمالا الان دارین به این فکر می کنین که ما ایده های کتابامون رو از کجا میاریم. خب، ما بعضی وقتا با فکر کردن بهشون می رسیم. بقیه ی وقتا هم این ایده ها از روی چیزایی که واقعا اتفاق افتاده، به وجود میان. مثلا مثل همین کتاب. همه ی ماجرای این کتاب زمانی شروع شد که یه روز صبح بیدار شدم و رفتم پایین تا صبحونه بخورم.