دوتا خفن

The Terrible Two

  • قیمت : ۳۴,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب دوتا خفن اثر جوری جان

کتاب دوتا خفن، رمانی پرفروش نوشته ی مک بارنت و جوری جان است که برای نخستین بار در سال 2015 به چاپ رسید. مایلز مورفی اصلا از رفتن به شهری کسل کننده به نام یانی وَلی خوشحال نیست. یاونی ولی، شهری است که فقط و فقط به خاطر یک چیز معروف است: گاوها. در مدرسه ی قبلی مایلز، همه می دانستند که او خفن ترین و حقه بازترین بچه ی شهر است اما مایلز خیلی زود متوجه می شود که در یانی ولی، بچه ای خفن و حقه باز زندگی می کند که کارش هم خیلی خوب است. اگر قرار باشد که مایلز، لقب خفن ترین بچه ی شهر را از این پسر اسرارآمیز بگیرد، باید دنبال حقه های خیلی بزرگتر و خفن تری برود. این دو شخصیت در ابتدا با هم وارد جنگ بزرگی می شوند تا این که تصمیم می گیرند با یکدیگر متحد شوند و بزرگترین و خفن ترین حقه ای که تا به حال دیده شده را به نمایش بگذارند.

کتاب دوتا خفن


ویژگی ها کتاب دوتا خفن

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

برنده ی جایزه ی ای. بی. وایت سال 2015

مجموعه دو جلدی

عنوان جلد دوم« دوتا خفن خفن تر می شوند» می باشد

مشخصات کتاب دوتا خفن
قطع :رقعی
نوع جلد :جلد نرم
شابک :978-600-8111-29-0
تعداد صفحه :444
سال انتشار شمسی :1394
سال انتشار میلادی :2015
سری چاپ :7
نکوداشت های کتاب دوتا خفن
An entertaining, enjoyable read.
داستانی سرگرم کننده و لذت بخش.
Booklist Booklist

A fluffy, fast, fun story.
داستانی خنده دار، سریع و سرگرم کننده.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

Really funny and exciting.
واقعا خنده دار و هیجان انگیز.
Guardian Guardian

بخش هایی از کتاب دوتا خفن (لذت متن)
وقتی دارین یه شوخی رو برنامه ریزی می کنین، مهمه که همه احتمالاتو در نظر بگیرین و مایلزم حساب اینجا رو کرده بود. تو مزاح نامه ا ش زیر افتضاحات احتمالی نوشته بود رعد و برق، حمله سنجاب ها و گیر دادن بزرگا. مایلز می دونست وقتی مدیر بارکین کارت دعوتشو توقیف کرده، پس تا حدودی احتمالش هست شوخیش به خطر بیفته.

سال 1836 سر یه اشتباه توی رأی گیری، یه گاو شد شهردار یانی ولی. البته تونست رکورد رو بشکنه و یه بار دیگه هم رأی بیاره! مجسمه ی گاوه هنوزم که هنوزه توی میدون اصلی شهر سرپا واستاده.

جودی مورفی از روی صندلی راننده گفت: «مایلز! اینقدر آه و ناله نکن.» بعدشم گفت: «دیگه داریم خونه دار می شیم! اتاقت بزرگتر می شه، حیاط دار می شیم. خب یه شروع تازه اس دیگه! مثلا چی می شه یه کم بخندی؟