کتاب دنیای معرکه تام گیتس

The Brilliant World of Tom Gates
تام گیتس 1
 • 5 % تخفیف
  قیمت : 30,000 | 28,500 تومان

 • موجود
 • انتشارات: هوپا هوپا
  نویسنده:
کد کتاب : 959
مترجم :
شابک : 978-600-95765-9-3
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 254
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 51
زودترین زمان ارسال : 20 مرداد

دنیای معرکه ی تام گیتس
The Brilliant World of Tom Gates
تام گیتس 1
 • 10 % تخفیف
  قیمت : 26,000 | 23,400 تومان

 • موجود
 • انتشارات: افق افق
  نویسنده:
کد کتاب : 20784
مترجم :
شابک : 978-9643699871
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 20 مرداد

معرفی کتاب دنیای معرکه تام گیتس اثر لیز پیشون

کتاب دنیای معرکه تام گیتس، اثری بسیار موفق نوشته ی لیز پیشون است که نخستین بار در سال 2011 انتشار یافت. با تام گیتس آشنا شوید! وقتی که حواس معلم ها به تام نیست، او دوست دارد نقاشی بکشد و درباره ی بعضی از چیزها بنویسد؛ مثل تعطیلات تابستان پارسال که بدترین تعطیلات ممکن بود، یا این که چقدر از نشستن در کنار پسری فضول و اعصاب خردکن به نام مارکوس بدش می آید! تمام چیزی که تام می خواهد، به دست آوردن بلیت کنسرت گروه موسیقی موردعلاقه اش است. معلمین تام فکر می کنند حواس او به راحتی پرت می شود و تمرکز ندارد، اما گفتن این حرف، کمی زیاده روی است؛ تقصیر تام چیست وقتی خواهر بزرگترش، دِلیا، باعث شده او دیر به مدرسه برسد یا این که دیشب سگی بزرگ به او حمله کرده و برای همین هم تام نتوانسته مشق هایش را بنویسد؟!

کتاب دنیای معرکه تام گیتس


ویژگی های کتاب دنیای معرکه تام گیتس

برنده ی جایزه ی طنز رولد دال سال 2011

از مجموعه ی «تام گیتس»

لیز پیشون
لیز پیشون، زاده ی 11 آگوست 1963، تصویرگر و نویسنده ی انگلیسی است که در ادبیات کودک فعالیت می کند.پیشون در لندن به دنیا آمد و در دانشکده ی هنر دانشگاه کمبرول در همین شهر، به تحصیل در رشته ی طراحی گرافیک پرداخت.او مدتی به عنوان طراح هنری با یک شرکت موسیقی همکاری داشت و پس از آن، به تصویرگری و نگارش کتاب های کودک روی آورد.لیز پیشون به همراه همسر و سه فرزندش در برایتون زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب دنیای معرکه تام گیتس
It will have readers laughing out loud.
این کتاب باعث قهقهه ی مخاطبین خواهد شد.
Booklist Booklist

A hilarious read.
داستانی فوق العاده خنده دار.
Book Trust

Welcome to the brilliant world of Tom Gates!
به دنیای معرکه ی تام گیتس خوش آمدید!
Scholastic

قسمت هایی از کتاب دنیای معرکه تام گیتس (لذت متن)
حتی با اینکه از خانه ی ما فقط چهار دقیقه تا مدرسه ام راه است، من بیشتر وقت ها دیر می رسم به مدرسه. معمولا دلیلش این است که من و درک (بهترین دوستم و همسایه ی دیوار به دیوارمان) سر راه مدرسه کمی (خب، کلی) «گپ» می زنیم. بعضی وقت ها دلیلش این است که حواس من پرت می شود به آدامس های میوه ای و ویفرهای کاراملی مغازه. هر از گاهی هم دلیلش این است که من یک کوه کارهای خیلی مهم تر دارم.

من تام گیتس هستم. وقتی معلمم به من چشم غره نمی رود، دوست دارم نقاشی بکشم و روش های تازه ای برای اذیت دلیا پیدا کنم. معلم های من فکر می کنند خیلی زود حواسم پرت می شود و تمرکز ندارم. به نظرم کم لطفی می کنند، چون همین حالا به شدت روی بیسکوییتی که می خواهم اول از همه بخورم تمرکز کرده ام.

مثلا امروز صبح (اولین روز مدرسه بعد از تعطیلات) این کارها را انجام می دهم: بیدار می شوم. موسیقی گوش می کنم. گیتار می زنم. از جایم بلند می شوم (خیلی شل شلی). دنبال لنگه جورابم می گردم. دنبال لباس هام می گردم. باز هم گیتار می زنم. یادم می افتد «تکلیف تعطیلات» را انجام نداده ام.