کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند

When You Are Engulfed in Flames
کد کتاب : 967
مترجم :
شابک : 978-964-191-303-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 268
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند اثر دیوید سداریس

کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند، اثری کمدی نوشته ی دیوید سداریس است که اولین بار در سال 2008 منتشر شد. سداریس در این کتاب بسیار جذاب و بامزه باز هم با هنرمندی تمام موفق شده اتفاقات ساده و همیشگی زندگی را به سرگرمی و لذت تبدیل کند. اتفاقات بسیار جالبی در این کتاب روایت می شوند: از زندگی در مناطق روستایی فرانسه و درست کردن قهوه با آب گلدان گرفته تا خاطره ی شرم آور اما بسیار خنده دار انجام معامله در خانه ای متحرک در کارولینای شمالی و سفری هیجان انگیز به توکیو برای ترک سیگار. این کتاب که ششمین مجموعه مقالات دیوید سداریس به حساب می آید، شاهکاری از نوشته های طنزآمیز است و مطمئنا تا مدت ها در ذهن مخاطبین خواهد ماند.

کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند

دیوید سداریس
دیوید ریموند سداریس، زاده ی 26 دسامبر 1956، طنزپرداز، کمدین و نویسنده ی آمریکایی است.سداریس در شهر رالی در کارولینای شمالی بزرگ شد. او پس از سپری کردن دوران مدرسه، مدتی را در دانشگاه کارولینای غربی به تحصیل مشغول شد اما بعد به دانشگاه کنت رفت. سداریس در سال 1983 به شیکاگو رفت و در سال 1987 از انستیتوی هنر شیکاگو فارغ التحصیل شد. او سپس وارد عرصه ی نوشتن مطالب طنزآمیز برای رادیو و سایر رسانه ها شد.دیوید سداریس اکنون به همراه نامزدش در منطقه ی هرشام در ساسکس غربی زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند
A consistent joy to read.
کتابی با لذت دائم.
Boston Globe Boston Globe

Sedaris is the preeminent humorist of his generation.
سداریس، برجسته ترین طنزپرداز نسل خود است.
Entertainment Weekly Entertainment Weekly

Surprising and entertaining.
غافلگیرکننده و سرگرم کننده.
Booklist Booklist

قسمت هایی از کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند (لذت متن)
این نکته در نظر بیشتر آدم ها عجیب و بی منطق خواهد بود، اما زمانی که عاشق هستید، هیچ چیز به نظرتان آنقدر غیرقابل درک و وحشتناک نیست که نامش را نتوانید جذاب و بامزه بگذارید.

دبیرستان، درس ارزشمندی درباره ی عینک به من داد: نباید از آن استفاده کرد!

گفتن این حرف بیراه نیست که در سال 2085، خواهید توانست از دستگاه های خودکار، اسلحه بخرید اما اجازه نخواهید داشت در همه ی مناطق آمریکا سیگار بکشید.