کتاب خانه درختی 26 طبقه

The 26-Storey Treehouse
کد کتاب : 978
مترجم :
شابک : 978-600-8025-54-2
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : جلد نرم
سری چاپ : 55
زودترین زمان ارسال : 12 بهمن

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

معرفی کتاب خانه درختی 26 طبقه اثر اندی گریفیتس

کتاب خانه درختی 26 طبقه، اثری نوشته ی اندی گریفیتس است که نخستین بار در سال 2012 انتشار یافت. اندی و تِری حالا به خانه ی درختی عجیبشان، چیزهای جدیدی اضافه کرده اند: زمین اسکیت، اتاق ضدجاذبه، یک بستنی فروشی با 78 طمع و نوع از بستنی و هزارتوی جهنمی که آن قدر پیچیده است که هر کسی تا به حال واردش شده، نتواسته از آن خارج شود. این بار، اندی و تِری یک هفته فرصت دارند تا کتاب بعدی شان را تمام کنند، و اندی حتی می داند که این کتاب باید درباره ی چه باشد—داستان چگونگی آشنایی او با تِری. زندگی در خانه ی درختی هیچ وقت خسته کننده نیست و عملیات های کوسه، طوفان های مهیب و کله های چوبی دزدان دریایی، تازه آغاز ماجراست.

کتاب خانه درختی 26 طبقه

اندی گریفیتس
اندی گریفیتس، زاده ی 3 سپتامبر 1961، نویسنده ی استرالیایی است. گریفیتس در ملبورن به دنیا آمد و نویسندگی را از شش سالگی آغاز کرد.او را می توان محبوب ترین نویسنده ی داستان های کودک در استرالیا نامید. گریفیتس تا به حال بیش از بیست کتاب نوشته که اغلب آن ها هم در کشورش و هم در سایر نقاط جهان به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. او بخاطر همکاری اش با تری دنتون مشهور است.
نکوداشت های کتاب خانه درختی 26 طبقه
Wildly humorous.
فوق العاده خنده دار.
School Library Journal School Library Journal

A carnival of slapstick humor.
کارناوالی از شوخی های بزن بکوب.
Publishers Weekly Publishers Weekly

One of those books kids will want to read over and over again.
یکی از آن کتاب هایی که کودکان دوست خواهند داشت دوباره و دوباره بخوانند.
Middle Grade Mafia

قسمت هایی از کتاب خانه درختی 26 طبقه (لذت متن)
تری می گوید: «هی، من هم شورت نجات غریقی اضطراری دارم!» می گویم: «می دونم، چون اون پسر هم خودت بودی!» «وای، درسته، پسر رو قایق پدالی هم تو بودی! تو من رو نجات دادی! ما این جوری همدیگه رو دیدیم! من عاشق داستان هایی ام که پایان خوش دارن.»

تری می گوید: «کاپیتان کله چوبی دیگه کیه؟» می گویم: «خب، کاپیتان کله چوبی همون دزد دریاییه.» تری می گوید: «دزد دریایی؟ من از دزدهای دریایی متنفرم!» در همین لحظه سر و کله ی جیل توی آشپزخانه پیدا می شود که سر چوبی کاپیتان کله چوبی را توی دستش گرفته: «حالا که حرف از دزدهای دریاییه، بگید می خواید با این چی کار کنید؟»