کتاب نرخ تن

nerkhe tan
کد کتاب : 13206
شابک : 978-6004053150
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 102
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 13 خرداد

معرفی کتاب نرخ تن اثر احمد غلامی

کتاب نرخ تن اثری است از احمد غلامی به چاپ انتشارات ثالث. در این کتاب چند داستان در دل هم به شکلی همزمان و پیوسته اما مستقل روایت می شوند؛ داستان مردی در جبهه، پسری دبستانی و مردی که قراری یک ماهه با زنی بدکاره دارد، قصه ای از آذر و رویا، ماجرای خانم وزیری، رضا و… . قصه ها ناگهان از میان داستانی دیگر سر در می آورند و دوباره روند قبلی خود را پیش می گیرند، ماجرا از رضا و رویا به آذر تغییر مسیر می دهد، به محمد و جبهه می رسد، از پادگان سر در می آورد، راه دبستان را پیش می گیرد و دوباره به رضا و رویا بازمی گردد.

کتاب نرخ تن

احمد غلامی
احمد غلامی روزنامه‌نگار و نویسنده ایرانی است.احمد غلامی (متولد ۱۳۴۰) در ساوه زاده شد و به دلیل شغل پدرش، در دوران کودکی در شهرها و روستاهای زیادی به سر برد. او روزنامه‌نگاری را در سال ۱۳۶۰ با روزنامه اطلاعات آغاز کرد. دوران سربازی غلامی در جنگ گذشت و به همین دلیل جنگ موضوع بسیاری از آثارش شد.
قسمت هایی از کتاب نرخ تن (لذت متن)
رویا آن را توی چایی ام چکاند. به چشم هایش نگاه کردم. هیچ احساسی توی چشم هایش نبود. آذر گفت: «هیچ احساسی توی چشم هایت نیست. خالی خالی است…» گفتم: «نه عاشقتم!» دروغ گفتم. می خواستم ترس را توی چشم هایم نبیند. ترس از اعدام را. ترس از خیانت را. گفتم: «به چیزی احتیاج نداری؟» گفت: «تو مگر می توانی برایم کاری کنی؟» سکوت کردم. برای خودم هم نمی توانستم کاری کنم. رویا گفت: «بخور شاید حالت بهتر شود.» چای را سر کشیدم. رویا رفت روی تخت نشست و زل زد به من. تلفنش بارها و بارها زنگ زد، اما اعتنایی نکرد…