کتاب میلیونرهای دات نت

.NET Millionaires
(اصول کاربردی برای کسب درآمد در تجارت نتورک مارکتینگ)
کد کتاب : 30375
شابک : 978-6005384888
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 14
زودترین زمان ارسال : 21 اردیبهشت

معرفی کتاب میلیونرهای دات نت اثر نیما طبری فرد

"میلیونرهای دات نت" اثری است به قلم "نیما طبری فرد" که "اصول کاربردی برای کسب درآمد در تجارت نتورک مارکتینگ" را برای خوانندگان تشریح خواهد کرد. وی در این اثر به شکلی منسجم و سازمان یافته، اصول علمی را با تجربیات حرفه ای خود در زمینه ی نتورک مارکتینگ تلفیق نموده و به مخاطبین ارائه می کند. به این صورت که در کتاب "میلیونرهای دات نت" نویسنده توجه نتورکرها را به اصول علمی جلب خواهد ساخت که حوزه های هدف گذاری، رویکردهای مواجهه و برقراری ارتباط با مشتری، ساخت تیم، مدیریت و رهبری قوی را در برمی گیرد. به طور کلی می توان گفت که افراد علاقمند به اشتغال در سطوح مختلف بازاریابی شبکه ای با مطالعه ی کتاب "میلیونرهای دات نت" از "نیما طبری فرد" گام بلندی را جهت رشد و توسعه بخشیدن به کسب و کار خود خواهند برداشت.
از مزایای مطالعه ی کتاب "میلیونرهای دات نت"، خلاقیت نویسنده در طبقه بندی مطالب با استفاده از تشبیه این کار به رانندگی است. همچون گام های لازم برای شروع رانندگی، این اثر در پنج مرحله تشریح می شود که گام نخست آن با ایجاد آمادگی و نگرش صحیح به نتورک مارکتینگ برداشته می شود. مرحله ی بعدی آشنایی با شاخصه ها و مهارت هایی است که یک بازریاب شبکه ای باید داشته باشد و سپس مراحل اجرایی پروسه ی نتورک مارکتینگ به روشنی تشریح شده است. بعد از آموزش نکات پایه و تسلط نسبی به آن ها، نوبت به تیم سازی و یادگیری اصول رهبری تیم می رسد و در پایان کتاب هم نکته های منحصر به فرد و راهکارهای نابی برای توسعه و ارتقای سطح درآمد ارائه شده است.

کتاب میلیونرهای دات نت

قسمت هایی از کتاب میلیونرهای دات نت (لذت متن)
امروزه بیش از پیش کاربرد علم ارتباطات و شبکه سازی و اثر آن بر رشد و پیشرفت کسب و کارها آشکار شده است. بازاریابی شبکه ای نیز بر همین اساس و با ایده حذف واسطه ها ایجاد شده است و در پیشبرد فروش سازمانها و توسعه تولید و توزیع ملی کاربرد اساسی دارد. آنچه بدیهی و غیر قابل انکار است اینکه امروز با تکیه صرف به رویکرد ها، نگرش ها و شیوه های سنتی در تجارت نمی توان به حداکثر کارایی و بهره وری در کسب و کارها دست یافت. لذا آشنایی با اصول و روش های نوین بازاریابی شبکه ای و به کارگیری آنها در عمل می تواند تحولی بزرگ در عرصه بازار به وجود آورد. خوشبختانه در سال های اخیر وزارت صنعت معدن و تجارت نیز این روش را به رسمیت شناخته و مجوز فعالیت های شرکت های بازاریابی شبکه ای را صادر نموده است. در گذشته روش های مشابهی مانند بازاریابی هرمی وجود داشته اند که نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز وجاهت قانونی نداشتند و صرفا باعث خروج ارز از کشور شده و روحیه تنبلی و وابستگی را در جوانان تقویت می نمودند.