کتاب 560 درس زندگی

Life Lessons
چهل حدیث اهل بیت: 14 جلدی
کد کتاب : 32353
شابک : 978-9642024759
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 306
سال انتشار شمسی : 1395
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 اردیبهشت

معرفی کتاب 560 درس زندگی اثر علیرضا سبحانی نسب

چهل حدیث نویسی سنت نیکویی است که از پیامبر اکرم (ص) بر جا مانده است.این یادگار علمی رسول خدا باعث ترویج حدیث و حفظ و عمل به آن در طول تاریخ اسلام بوده است. مسلمانان زیادی از روزگار پیامبر رحمت تا کنون به حفظ چهل حدیث پرداخته اند یا علمای بسیاری چهل حدیث های بسیار زیبایی نگاشته اند. با توجه به اینکه چهل حدیث آنقدر زیاد نیست که به خاطر سپردن آن سخت باشد و از طرفی تعداد قابل توجه سخن معصوم را در جان و دل مسلمانان می نشاند، قالب بسیار خوبی برای ترویج حدیث خوانی در این روزگار نیز به شمار می آید.
مجموعه حاضر نیز با توجه به این نکات جمع آوری شده است و هر جلد از این مجموعه شامل چهل حدیث برگزیده از یکی از 14 معصوم می باشد.

کتاب 560 درس زندگی

علیرضا سبحانی نسب
از سال 1372 وارد دانشگاه و از سویی وارد حوزه علمیه قم شدم.در دانشگاه پس از چند روز شدم مدیر مسئول مجله داخلی دانشگاه به نام رهنمون. هر چند با همین نام مجله ای دیگر بعدا در جایی دیگر منتشر میشد. این ماهنامه مختص مجتمع آموزش عالی قم بود. سال دوم شدم مسئول انجمن اسلامی دانشگاه. جزوه نام ها و لقب های فاطمه زهرا سلام الله علیها را با تجدید نظر و قدری زیبا ساختن در بسیج دانشگاه منتشر نمودم. سال سوم مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی دانشگاه. در همین سال با تشویق دکتر الهیان ریاست دانشگاه اولین اثر مکتوب ...