اسدالله شاه بهرامی

اسدالله شاه بهرامی

اینجانب اسدالله شاه بهرامی هستم. در سال ۱۳۶۷ در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار در دانشگاه علم و صنعت ایران پذیرفته شدم. پروژه کارشناسی‌ام را با جناب آقای دکتر فتحی گذراندم. سال ۱۳۷۲ فارغ‌التحصیل شدم و همان سال در کارشناسی ارشد گرایش هوش مصنوعی و رباتیک دانشگاه شیراز پذیرفته و در تیر ماه سال ۱۳۷۵ فارغ التحصیل شدم. از شهریور سال ۱۳۷۵  تا سال ۱۳۸۱ عضو هیئت علمی گروه مهندسی برق دانشگاه گیلان بودم و در سال ۱۳۸۲ برای ادامه تحصیل به کشور هلند، دانشگاه صنعتی دلفت اعزام شدم. در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ مدرک دکترا شدم و یک سال هم برای دوران فوق دکترا کار کردم. در مهرماه ۱۳۸۸ به ایران برگشتم و در دانشگاه گیلان مجدداً مشغول به کار شدم و همراه با سایر دوستان از جمله جناب آقای دکتر مهدوی و آقای دکتر ابراهیمی، کارهای آموزشی و پژوهشی گروه مهندسی کامپیوترکه در سال ۱۳۸۶ تاسیس شده بود را ادامه دادیم. در سال ۱۳۹۰ رشته کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار در گروه راه اندازی گردید. از سال ۱۳۸۹ مسئولیت گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه گیلان را به عهده دارم. درحال ‌حاضر ما در دانشگاه گیلان حدود ۵۵۰ دانشجو در گرایشهای نرم‌افزار و سخت افزار داریم. 
در سال ۱۳۸۸ رشته کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک را در پردیس دانشگاهی گیلان با مساعدت مسئولین محترم دانشگاه و همکاران راه‌اندازی کردیم که کلیه دانشجویان اولین دوره ما فارغ التحصیل شده اند. همچنین گرایش شبکه‌های کامپیوتری را درسال ۱۳۹۰ راه اندازی نمودیم و هم اکنون حدود ۱۱۰ دانشجو در گرایشهای فوق مشغول به تحصیل هستند. مسئولیت گروه مهندسی فناوری اطلاعات نیز از سال ۱۳۸۸ به عهده اینجانب می باشد.
ما در دانشگاه گیلان در زمینه‌های مختلفی کار میکنیم؛ برخی از این زمینه‌ها  عبارتند از: پردازش سیستم‌های چند رسانه ای شامل تصویر، صدا، و ویدئو، معماری کامپیوتر، معماری‌های قابل پیکربندی مجدد، طراحی سخت افزارهای مخصوص عملیات پردازی تصویر، فشرده سازی اطلاعات.  

کتاب های اسدالله شاه بهرامی

کتابی برای نمایش وجود ندارد !