راهنمای سیستم همکاری در فروش ایران کتاب

همکاری در فروش «ایران کتاب»

 

کسب درآمد از طریق معرفی کتاب و همکاری در فروش ، در سایت «ایران کتاب»

 

در سیستم همکاری در فروش ایران کتاب همه ی فعالان حوزه ی معرفی کتاب می توانند با یک عضویت ساده و تکمیل فرم مربوط به «همکاری در فروش»  در فروش کتاب ها در سایت مشارکت داشته و درآمد کسب کنند. 
این روش که «افیلیت مارکتینگ» نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی شبکه های اجتماعی خود مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا وبلاگ و وب سایت خود را به محلی برای کسب درآمد خود ایجاد کنند.

 

روش فعالسازی «همکاری در فروش» در ایران کتاب 

 

جهت فعالسازی سیستم مشارکت در فروش پس از  ثبت نام در سایت با استفاده از منوی کاربری به قسمت «پروفایل شما» و سپس از منوی امکانات به بخش «همکاری در فروش» مراجعه کرده‌ و فرم مربوطه را (مشابه عکس زیر) تکمیل و پس از مشاهده و تایید قوانین دکمه ی ذخیره را ثبت کنید. 

 

«نمونه ی فرم همکاری در فروش در پروفایل شما»

 

 

پس از تکمیل فرم، آیکون ایجاد لینک اختصاصی () برای شما در تمامی صفحات سایت (در گوشه ی پایین سمت راست) فعال می گردد. شما در هر صفحه ای که باشید می توانید با کلیک بر روی این آیکون لینک مخصوص خودتان را برای آن صفحه ایجاد کرده و آن را در صفحه ی مورد نظر خود به اشتراک بگذارید .

 

 

 

همچنین لینک های ایجاد شده توسط شما به همراه گزارش مراجعه کاربران به آن لینک در بخش همکاری در فروش در قسمت «مدیریت لینک ها» قابل مشاهده است.

 

 

 

توصیه میشود جهت افزایش بازدهی لینک های ایجاد شده مرتبط با بلاگ یا صفحات مجازی خود در سایت لینک اختصاصی ایجاد کرده و کاربران را به همان کتاب یا بخش در سایت ارجاع دهید. 

 

نحوه ی شناسایی کاربران معرفی شده در سیستم همکاری در فروش

 

توجه داشته باشید تنها در صورتی که از لینک های اختصاصی ایجاده شده در سیستم همکاری در فروش جهت هدایت کاربران به سایت ایران کتاب استفاده کنید شما به عنوان معرف کاربران شناسایی می گردید. 

در صورتی که کاربران بر روی لینک اختصاصی شما که به اشتراک گذاشته اید کلیک کنند شما به عنوان معرف آن کاربر تا سه روز در سایت قابل شناسایی می باشد. اگر در این زمان کاربر ثبت نام و یا ثبت سفارش خود را در سایت انجام دهد تنظیمات مربوط به اتصال آن کاربر و یا سفارش به سیستم همکاری در فروش شما انجام خواهد گرفت . 

 

«مدل شناسایی معرف و محاسبه‌ی درآمد در سایت ایران‌کتاب»

 

 

نحوه ی محاسبه‌ی درآمد

‌پس از تکمیل سفارش توسط مشتری و نهایی شدن سفارش و تحویل آن به مشتری مبلغ مشارکت شما محاسبه و در گزارش مالی شما درج خواهد شد .
محاسبه ی میزان درآمد شما از سیستم مشارکت در فروش بسیار ساده می باشد . «۱۰ درصد از فروش»

پس از کسب درآمد در سایت شما می توانید در هر زمانی که خواستید از طریق صفحه ی «گزارش مالی» درخواست تسویه مالی را انجام داده تا درآمد شما به حساب اعلام شده توسط خودتان واریز گردد .

توجه داشته باشید که در صورتی که کاربر ارجاع داده شده توسط شما به سایت ایران کتاب برای اولین بار اقدام به ساخت کاربری نیز کند تا سه ماه و حداکثر سه خرید ایشان به حساب شما منظور خواهد شد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با ما تماس بگیرید.