تماس با ایران کتاب

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با ایران کتاب ، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادها
مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از ایران کتاب دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس complaint@iranketab.ir ایمیل ارسال کنید .در تعطیلات رسمی ، ایران کتاب هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، 


تلفن تماس و فکس:   62999935 - 021 (پاسخگویی در روز های کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ - پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ می‌باشد)


 توجه داشته باشید که 10008727 - 10001631 - 20003908 شماره‌ های است که ایران کتاب از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ایران کتاب ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ایران کتاب است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@iranketab.ir  اطلاع دهید.

همچنین شماره های اعلام شده سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ایران کتاب را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد. "

 

شرکت هفت کتاب رایبد (فروشگاه آنلاین ایران‌کتاب)

دفتر مرکزی:

استان تهران - شهر تهران، میدان انقلاب، کوچه حسینعلی پور، کوچه برهانی، پلاک ۱۹

مرکز امور مشتریان:

لطفاً برای بازگرداندن کالا و ارسال آن به ایران کتاب  از طریق پست، تنها از آدرس زیر استفاده کنید:
تهران - صندوق پستی : 133-16315

ایمیل سازمانی ایران کتاب     info@iranketab.ir

 

آی دی کانال تلگرام سایت ایران کتاب : @iranketab_ir

مشتری گرامی برای پیگیری یا سوال درباره سفارش بهتر است از فرم زیر استفاده کنید. اما اگر تمایل به ارسال مستقیم ایمیل دارید، جهت تسریع در پاسخ‌گویی لطفاً شماره سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر کنید.


لطفاً در صورت امکان اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.