کتاب جاده امن هور

Jade-ye Amn-e Hoor
کد کتاب : 35489
شابک : 978-6226609623
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 216
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 آبان

معرفی کتاب جاده امن هور اثر نصرت الله محمودزاده

کتاب «جاده امن هور» نگاه مستند داستان به فعالیت های برجسته پشتیبانی و مهندسی جنگ در عملیات خیبر است که به گوشه ای از رشادتها و حماسه آفرینی های سنگرسازان بی سنگر را به روایت نصرت الله محمودزاده مورد توجه خود قرار داده است.
نصرت الله محمودزاده در مقام خالق این اثر در اولین روز تهاجم عراق به ایران، داوطلبانه به خوزستان شتافت و به عنوان نیروی داوطلب در عملیات آزادسازی سوسنگرد حضور داشت. او که در عملیات هویزه در محاصره دشمن قرار گرفته بود با وقایعی مواجه شد که بعدها منجر به نوشتن اولین کتابش «حماسه هویزه» شد.

کتاب جاده امن هور

نصرت الله محمودزاده
نصرت الله محمود زاده در اول شهریور ماه 1335 در روستای "کوهستان" از توابع "بهشهر" در استان مازندران به دنیا آمد. تحصیلاتش را در انستیتو تکنولوژی بابل در رشته مکانیک به پایان برد.وی بعد از جنگ تحمیلی به ادامه تحصیل پرداخت و در مقطع کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی در دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شد.در اولین روز تهاجم عراق به ایران، داوطلبانه به خوزستان شتافت و به عنوان نیروی داوطلب در عملیات آزادسازی سوسنگرد حضور داشت.او که در عملیات هویزه در محاصره دشمن قرار گرفته بود با وقایعی مواجه شد که بع...