کتاب عیدی عمو نوروز

Eidi Amou Norouz
کد کتاب : 36102
شابک : 978-6003538825
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 52
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 29 خرداد

معرفی کتاب عیدی عمو نوروز اثر آتوسا صالحی

کلاس اول دبستان فرصتی طلایی برای کتاب خوان شدن کودکان ماست و کتاب درسی برای پرورش مهارت روان خوانی و کتاب خوانی کودکان کافی نیست. اگر می خواهید دانش آموز کلاس اولی تان در همان ماه های اول آموزش، حروف الفبا را به خوبی یاد بگیرد. از معجزه داستان خوانی غافل نشوید. هرکدام از کتاب های کلاس اولی، کتاب اولی براساس حروفی نوشته شده اند که کلاس اولی ها درس به درس با آن ها پیش می روند. با این شیوه کودک می تواند هر زمان با آموزش حروف مدرسه، کتاب داستان مربوط به همان حروف را به تنهایی بخواند و از همان ماه های اول لذت باسواد شدن را بچشد. سپس با انجام فعالیت های پایانی هر کتاب و خواندن جمله هایی طولانی تر، دایره واژگان را گسترش دهد.
کودکانی که در ابتدای مسیر فارسی آموزی هستند با خواندن داستان های سطح 1 تا 5 می توانند مرحله به مرحله و گام به گام با حروف الفبا و صداهای بیشتری آشنا شوند، به مرور کتاب های پرحجم تری بخوانند، مهارت خواندن و نوشتن خود را ارتقا دهند و اعتمادبه نفس بیشتری پیدا کنند.

کتاب عیدی عمو نوروز

آتوسا صالحی
آتوسا صالحی، شاعر، نویسنده ، مترجم و ویراستار ادبیات کودکان و نوجوانان است.آتوسا صالحی شاعر، نویسنده ، مترجم و ویراستار کتاب‌های کودکان و نوجوانان، سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. او از سال ۱۳۶۹ فعالیت حرفه‌ای خود را با مجله سروش نوجوان آغاز کرد و بعدها با نشریه‌هایی چون مجله همشهری، هفته‌نامه و روزنامه آفتابگردان، روزنامه شرق و ایران همکاری کرد.صالحی فعاليت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۶۹ با سردبیری مجله در مجله‌‌ی سروش نوجوان آغاز کرد و بعدها با نشریه‌هایی ...